Zděný byt 2+1 se zahrádkou a vlastním topením v Kunštátě | Tajovský reality
Prodáno

Zděný byt 2+1 se zahrádkou a vlastním topením v Kunštátě

Kunštát
Prodáno
50613LeD Evidenční číslo
2+1 Dispozice
55m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Kunštát
Evidenční číslo:
50613LeD
Cena:
550 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o zděný byt 2+1 se zahrádkou a vlastním topením v Kunštátě, na ulici Nová. Byt je v osobním vlastnictví. Byt je v hezkém, udržovaném stavu. Předností bytu je vstup z balkonu na vlastní zahrádku (cca 30 m2) a je zde i možnost posezení. Bytový dům je po částečné revitalizaci - byla vyměněna střecha, vchodové dveře, okna ve společných částech bytového domu. Plánuje se zateplení domu a výměna oken v bytě za plastová. Byt je umístěn v 1.NP/2 a náleží k němu i dva prostorné sklepy. Do bytu je připojen zemní plyn. Z bytu se dá pohodlně pěšky dojít na všechna důležitá místa ve městě. U bytového domu jsou parkovací místa.
Dispozice bytu:
Předsíň na podlaze je PVC.
Kuchyň obsahuje kuchyňskou linku, vestavěnou spížní skříň, kombinovaný sporák, na podlaze je PVC.
Pokoj 1 slouží jako obývací pokoj, na podlaze jsou parkety a je z něj vstup na balkon.
Pokoj 2 slouží jako ložnice, na podlaze jsou parkety.
Koupelna s WC obsahuje vanu, umyvadlo, WC kombi, místo na pračku a plynový kotel. Na podlaze je dlažba a na stěnách keramické obklady.
Sklep 1
Sklep 2
Město Kunštát se nachází 40 km od města Brno a 12 km od správního centra - města Boskovice. Nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím