Družstevní byt 2+1 po rekonstrukci ve Velkých Opatovicích | Tajovský reality
Prodáno

Družstevní byt 2+1 po rekonstrukci ve Velkých Opatovicích

Velké Opatovice
Prodáno
92717ZuR Evidenční číslo
2+1 Dispozice
53m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Velké Opatovice
Evidenční číslo:
92717ZuR
Cena:
800 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o pěkný družstevní byt 2+1 s umístěním ve 4. patře bytového domu s prováděním pravidelné údržby. Bytová jednotka prošla částečnou rekonstrukcí v roce 2010 která obsahovala: rekonstrukci koupelnového jádra + dozdívky z ytongu + nové rozvody vody a elektřiny (kuchyň, koupelna, WC), dále pak nově osazené posuvné dveře + nové vnitřní vybavení + obklady + nová dlažba (chodba, kuchyně) + renovace kuchyňské linky (vsazená myčka) + renovace stropu v obývacím pokoji. Na bytovém domě byla provedena výstavba lodžií (k bytu náleží zasklená lodžie), zateplení střechy včetně nové krytiny s výměnou oken a vchodových dveří za plastová. Vytápění bytové jednotky a ohřev vody je dálkový. Orientace obytných místností je na severovýchod a jihozápad.
Výhodou je klidná lokalita, v blízkosti se nacházející dětské hřiště, mateřská a základní škola, knihovna, pošta, lékárna a možnost parkovaní v těsné blízkosti domu.


Dispozice bytu:
Chodba (7,1 m2) – dlažba, skříňka.
Šatna (2,9 m2)
Koupelna (2,5 m2) – místo na pračku, umyvadlo, vana.
Kuchyně (7,8 m2) – kuchyňská linka, myčka, kombinovaný sporák, dřez, digestoř, lednička, spíž, dlažba, (orientace - severovýchod)
Pokoj 1 (16,4 m2) – koberec, PVC, (orientace – severovýchod)
Pokoj 2 (15 m2) – koberec, PVC, lodžie, (orientace - jihozápad)
WC (0,9 m2) – dlažba, WC kombi.
Sklep (2 m2) + společné prostory (sušárna, mezi balkon, kočárkárna)


Velké Opatovice tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) a nachází se 17 Km od města Boskovic a 50 Km od města Brna. Nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití a výhodou je dobrá dostupnost autobusem i vlakem.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím