Prodej

Prostorný byt 2+1 po rekonstrukci v blízkosti centra

Brno
7 950 000 Kč
179222RoV Evidenční číslo
2+1 Dispozice
73,8m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Brno
Evidenční číslo:
179222RoV
Cena:
7 950 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi!!

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Pro všechny, kteří hledají byt v Brně, nabízíme ke koupi prostorný zděný byt s dispozicí 2+1 v osobním vlastnictví. Byt se nachází ve 2.NP bytového domu s výtahem. Dům prošel rekonstrukcí, která zahrnovala novou fasádu, výplně otvorů, novou střešní krytinu, novou kotelnu a výtah a instalaci solárních panelů na ohřev vody. Velkou výhodu bytového domu je, že je samostatný. Nespornou výhodou nabízeného bytu pak je, především ve městě, dobré parkování. Velké množství parkovacích stání nabízí okolí domu.
Samotný byt prošel rekonstrukcí taktéž a to cca před 10 lety. V rámci ní proběhla výměna oken za plastová. Uvnitř bytu výměna rozvodů elektřiny, vody i odpadů. Dále byly nataženy nové omítky, dveře zasazeny do obložek, položeny nové podlahy, zrenovovány parkety, osazena kuchyňská linka se spotřebiči a zrekonstruována koupelna s WC. Osazený nábytek na míru poskytuje majitelům dobrou možnost úložného prostoru. Jednotka je vytápěna z vlastní kotelny domu, ohřev vody taktéž. Je napojena na všechny inženýrské sítě. PENB: jelikož zatím dodán, uvádíme tř. G.

Místnosti jsou orientované na jihovýchod, což bytu poskytuje nadmíru denního světla po celý den a zároveň klid, jelikož se jedná o orientaci právě do klidové zóny bytového komplexu, do dvora.

Byt nabízí opravdu velkorysý prostor, celková podlahová plocha včetně příslušenství činí 73,8 m2.
Dispozice bytu je následující: vstupními dveřmi vejdeme do rozlehlé chodby (13,03 m2). Naproti vstupu najdeme vchod do hlavní obývací místnosti (23,52 m2) se skříněmi na míru a vchodem na balkon (3 m2). Díky dvoukřídlým dveřím je místnost nádherně prosvětlená. Dále v chodbě pak do kuchyně (10,82 m2) s vestavěnými spotřebiči a velkou pracovní plochou. Vedle kuchyně se nachází spíž (2,10 m2). Na druhém konci chodby je vchod do druhé obytné místnosti (14,49 m2), do koupelny (3,23 m2) a na samostatné WC (1,12 m2) s vanou. K dispozici je laťková sklepní kóje (2,5 m2).

Fotografie interiéru bytu jsou k dispozici u makléře, který Vám je rád na vyžádání zašle na e-mail.

Ulice Hoblíkova se nachází v městské části Brno-sever, což je v rámci města velmi žádaná lokalita. Nachází se v dochozí vzdálenosti od centra, ale zároveň v blízkosti hlavních tahů z města. Nabízí bohatou občanskou vybavenost od škol, obchodních center, restaurací, lékařských praxí až po třeba dětskou nemocnici. Velkou výhodu představuje kombinace bydlení v centru města Brna, ale zároveň blízkosti zeleně, jelikož se bytový dům nachází v blízkosti Lužáneckého parku.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti