Prodáno

Byt 2+1 s orientací do vnitrobloku

Brno
Prodáno
163621KaB Evidenční číslo
2+1 Dispozice
40,7m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
D - Méně úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Brno
Evidenční číslo:
163621KaB
Cena:
6 000 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

V blízkosti centra města – výhled do zeleně – vynikající dopravní dostupnost

Nabízíme Vám ke koupi byt s dispozicí 2+1 v Brně, městské čtvrti Veveří, ulice Bayerova. Jedná se o vyhledávanou lokalitu kvůli výborné dostupnosti služeb, obchodů a centra města. Velkou výhodu rovněž představují možnosti pro děti. V přízemí domu se nachází mateřská škola, ve vnitrobloku dětské hřiště. V dosahu pouhých  pár minut chůze nalezneme obchod Lidl, kadeřnictví, kavárny, restaurace, pekárnu, wellness studio a další služby. V těsné blízkosti domu se nacházejí zastávky MHD (tram. 1, 2, 4, 6, 8 a 12) s dojezdovou vzdáleností do centra města cca 5 minut. 
Byt v 2. patře s orientací na západní stranu a výhledem do vnitrobloku má celkovou výměru 61 m² a nachází se v cihlovém bytovém domě o šesti patrech. Dům v současné době prochází revitalizací, v rámci které již proběhly následující změny: výměna oken, výtahu, úprava chodníku a oplocení před domem, rozvody vody, kanalizace, elektroinstalace, instalace bezpečnostní kamery u hlavního vchodu a instalace bezpečnostních vchodových dveří. V plánu je také zateplení a rekonstrukce fasády, rekonstrukce sklepních prostor a kočárkárny. Dům nesplácí žádný úvěr, veškeré opravy byly realizovány z naspořených prostředků ve fondu oprav. Energetická náročnost budovy - třída D.
Dispozice bytu je následující: za vstupními dveřmi se nachází předsíň (9,2 m²) – po pravé straně s vestavěnou skříní, spíží s regály (1,4 m²), WC (1,3 m²), po levé straně se vstupem do kuchyně (9,6 m² – kuchyňská linka, plynový sporák, pračka) a dvou průchozích pokojů (16,7 m², 14,4 m²). Na konci chodby leží koupelna (2,9 m² – vana a umyvadlo). K bytu náleží sklep (4,4 m²) a sklepní kóje (0,7 m²) nacházející se v druhém podzemním podlaží domu, přístupné schodištěm i výtahem. Vytápění bytu je zajišťováno ústředně z centrální kotelny, s odpočtovými měřidly na každém radiátoru. Je zde zaveden UPC kabelový internet a satelitní televize. Celkové měsíční náklady bytu činí 5.000,– Kč. 
Ulice Bayerova se nachází v městské čtvrti Brno – Veveří, což je v rámci města velmi žádaná a prestižní lokalita. Nachází se na sever od centra a nabízí bohatou občanskou vybavenost. Velkou výhodu představuje kombinace bydlení v centru města Brna, ale zároveň blízkosti zeleně, jelikož byt se nachází v blízkosti Lužáneckého parku.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím