Nový byt 2+kk se samostatným vchodem, vlastním vytápěním, dílničkou a využíváním pozemku před bytem. | Tajovský reality
Prodáno

Nový byt 2+kk se samostatným vchodem, vlastním vytápěním, dílničkou a využíváním pozemku před bytem.

Boskovice
Prodáno
37613ToP Evidenční číslo
2+kk Dispozice
47m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
2+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
37613ToP
Cena:
749 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o nový zděný suterénní byt 2+kk v osobním vlastnictví se samostatným vchodem, vlastním vytápěním a využíváním pozemku před bytem s posezením a houpačkou na ulici Vodní v Boskovicích. Pozemek před bytem a kolem bytového domu náleží k bytovému domu. Dále k bytu náleží zateplená dřevěná stavba 3m x 4m s osvětlením a zásuvkami na 220V. Nachází se těsně před bytem, je usazená na kovových sloupcích a lze využít jako domácí dílničku či sklad. Celková plocha bytu je 47 m2 a výborné dispoziční uspořádání umožňuje maximálně využit prostor. Náklady na bydlení jsou pro jednu osobu do 2.500 Kč/měsíc. Nízké náklady a málo schodů ocení zejména mladé páry s kočárky a senioři. Byt i bytový dům prošel v roce 2008 kompletní rekonstrukcí včetně zateplení. Byt má nové rozvody elektřiny, vody, odpadu a topení s deskovými radiátory, dále nová plastová okna, koupelnu i s vybavením, kuchyňskou linku, vnitřní i vnější dveře (bezpečnostní)… Vytápění bytu a ohřev vody zajišťuje turbokotel na zemní plyn. Do bytu je dále zapojen internet a satelitní rozvod. V obytných místnostech jsou betonové podlahy, pokryté PVC a koberci, ve zbývajících místnostech je dlažba pokrytá PVC a koberci.
Bytový dům se nachází na klidném místě a dá se z něj pohodlně pěšky dojít na všechna důležitá místa ve městě – náměstí, autobusové a vlakové nádraží, obchodní domy Albert, Lidl, Coop, Tesco, Kaufland, průmyslová zóna, nemocnice, pošta, dům sociální správy...

Dispozice bytu:
Pokoj č.1 s kk (13,60 m2, západ) obsahuje kuchyňskou linku s kombinovaným sporákem, ledničku.
Pokoj č.2 (18,45 m2, západ).
Předsíň (5,40 m2) obsahuje věšákovou stěnu, botník, vestavěnou skříň.
Koupelna s WC (5,74 m2) obsahuje turbokotel na zemní plyn, umyvadlovou skříňku, plastovou vanu se sprchovací zástěnou, WC kombi, koupelnový nábytek, vývody na pračku, žebřinový radiátor.
Vstup se schodištěm (3,80 m2).
Město Boskovice tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko. Nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití. Je dostupné autobusem i vlakem a je vzdáleno 35 km od krajského města Brno a 20 km od města Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím