Byt 2+kk v blízkosti historického centra v Kunštátu | Tajovský reality
Prodáno

Byt 2+kk v blízkosti historického centra v Kunštátu

Kunštát
Prodáno
63014LeD Evidenční číslo
2+kk Dispozice
51m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
2+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Kunštát
Evidenční číslo:
63014LeD
Cena:
599 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o nový byt 2+kk v osobním vlastnictví ve 3.nadzemním podlaží (2.poschodí) o ploše 51,30 m2 v Kunštátu v blízkosti historického centra na ulici Fr. Halase. Z bytu je pohled do lesa. Byt má nové rozvody elektřiny, vody, odpadu, dále nové plastová okna, plovoucí podlahy, koupelnu s WC i s vybavením… Vytápění a ohřev vody je centrální ze společné kotelny na zemní plyn. Radiátory jsou litinové s termoventily. Do bytu je dále zapojen internet. Ve všech místnostech jsou plovoucí podlahy, v koupelně a na WC je dlažba. K bytu je možné přikoupit garáž za bytovým domem (99.000 Kč) a u domu je parkovací stání.
Město Kunštát se nachází 40 km od města Brno a 12 km od správního centra - města Boskovice. Nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím