Prodáno

Slunný družstevní byt 3+1 v centru obce

Velké Opatovice
Prodáno
154321BrB Evidenční číslo
3+1 Dispozice
85,4m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
D - Méně úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Velké Opatovice
Evidenční číslo:
154321BrB
Cena:
1 900 000 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o prodej družstevního bytu s dispozicí 3+1 ve Velkých Opatovicích na Náměstí Míru. Bytová jednotka o celkové výměře 85,4 m2 včetně sklepní kóje a lodžie se nachází ve 2. NP. Přináleží k ní samostatná sklepní kóje a k dalšímu užívání je rovněž možné využít společné prostorné místnosti, a sice kočárkárnu a sušárnu. Panelový dům má dva vstupní vchody, z nichž jeden je bezbariérový. V okolí domu se nachází dostatek parkovacích míst. Přednost nemovitosti tvoří klidná lokalita ve středu obce. Nedaleko domu se nachází letní koupaliště, fotbalové a tenisové hřiště, dvě mateřské školy, základní škola s plaveckým bazénem, pošta a samoobsluha Coop. Nemovitost je napojena na všechny inženýrské sítě (veřejný vodovod, veřejná kanalizace, elektřina, zemní plyn). Vytápění a ohřev teplé vody jsou řešeny ústředním vytápěním. Energetická náročnost budovy: třída D.

Popis dispozičního uspořádání bytu:
Za vstupními dveřmi se nachází chodba do písmene L, ze které se dostaneme do všech hlavních částí bytu. V chodbě je umístěna vestavěná skříň a šatní část. Po levé straně se nacházejí dva samostatné neprůchozí pokoje. Z jednoho z nich je přístup na prostornou lodžii. Z této vstupní chodby se dostaneme do koupelny, která má původní umakartové jádro, na samostatné WC a do kuchyně. Z kuchyně lze projít do obývacího pokoje.

Výčet místností a výměr:
Chodba (8,8 m2) - podlaha pokrytá kobercem
Obývací pokoj (20,5 m2) - podlaha pokrytá kobercem
Ložnice (16,8 m2) - podlaha pokrytá kobercem
Dětský pokoj (12,2 m2) - podlaha pokrytá kobercem
Kuchyně (12,6 m2) - podlaha pokrytá kobercem
Koupelna (2,7 m2) - dlažba
WC (1,1 m2) - dlažba
Lodžie (5,7 m2) - dlažba
Sklep (5 m2)

Společné prostory:
Sušárna (16,1 m2)
Kočárkárna (16,5 m2)

Město Velké Opatovice má dobrou občanskou vybavenost včetně sítě obchodů, koupaliště, veřejné knihovny s pravidelně doplňovaným knižním fondem, zámeckého parku, kina a muzea kartografie. V místě se nachází autobusové i vlakové nádraží. Dle potřeby je snadno dostupné město Jevíčko (2 km), kde jsou k dispozici další služby a obchody. Město leží v pěkné krajině, nedaleko je les a volná příroda, 30 minut chůze od domu leží nově zrekonstruovaná Smolenská přehrada.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím