Byt 3+1 v blízkosti školy a školky | Tajovský reality
Prodej

Byt 3+1 v blízkosti školy a školky

Jevíčko
3 431 000 Kč
173422KaB Evidenční číslo
3+1 Dispozice
74,5m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
D - Méně úsporná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Jevíčko
Evidenční číslo:
173422KaB
Cena:
3 431 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi byt s dispozicí 3+1, který se nachází v západní a okrajové části města Jevíčka, v zástavbě bytových domů při ulici Karla Čapka. Pokud požadujete dobrou dostupnost obchodů a služeb, zároveň hledáte klidné okolí, kde mohou Vaše děti samy chodit do školy a v klidu trávit volný čas, toto je nabídka právě pro Vás. Čtyřpodlažní bytový dům leží stranou od hlavní komunikace, je obklopený zelení a nabízí možnost dobrého parkování. V domě lze využívat společnou kočárkárnu ve sklepním prostoru. V roce 2019 prošel dům revitalizací. Součástí její realizace bylo zateplení fasády, výměna oken, balkónů a rekonstrukce střechy. 

Jedná se o světlý a udržovaný byt v osobním vlastnictví, nacházející se ve 2. nadzemním podlaží podsklepeného bytového domu. Celková plocha bytu je 74,48 m² včetně sklepní kóje (7,00 m²) a balkonu (3,20 m²). Byt prošel v roce 2009 stavebními úpravami zděného jádra a je kompletně zařízený nábytkem a spotřebiči. Vytápění bytu je ústřední z kotelny ve sklepě s odpočtovými měřidly na každém radiátoru. Energetická náročnost budovy - třída D. 

Dispozice bytu je následující: z předsíně (6,22 m²) vstoupíme po pravé straně do jižně orientovaného obývacího pokoje (16,30 m²) s balkonem, dětského pokoje (12,21 m²) a do komory (2,10 m²).  Po levé straně předsíně je vstup na WC (0,90 m²), do ložnice (16,04 m²) a kuchyně (7,95 m² - nové vestavěné spotřebiče značky BOSH).  Tyto místnosti  jsou orientovány na severní stranu. Vstup do koupelny (2,56 m²) je z kuchyně. 

Jevíčko je jedno z nejstarších měst na Moravě a tvoří centrum severní části Malé Hané. Zachovalý středověký půdorys města a přítomnost řady stavebních a sochařských památek vedla k tomu, že  od roku 1990 bylo městské centrum vyhlášeno za městskou památkovou zónu. Kromě bohaté historie nabízí město možnost vyjížděk po značených cyklotrasách v okolí, dále využití rekreačního areálu Žlíbka s tenisovými kurty a přírodním koupalištěm, pro milovníky rybolovu dvě vodní nádrže v blízkém okolí. Administrativně náleží do okresu Svitavy v Pardubickém kraji a má status pověřené obce. Žije zde přibližně 2 800 obyvatel.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím