Prodej

Byt po rekonstrukci v klidné lokalitě

Jevíčko
3 200 000 Kč
194123LeD Evidenční číslo
3+1 Dispozice
70m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Jevíčko
Evidenční číslo:
194123LeD
Cena:
3 200 000 Kč
Cena poznámka:
Cena je konečná, neplatíte provizi

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi byt s dispozicí 3+1 v klidné části města Jevíčko, ul. K. Čapka.

Samotný byt je umístěn ve druhém patře. V roce 2017 prošel zásadní rekonstrukcí, která zahrnovala výměnu stávajícího umakartového jádra, novou koupelnu s WC, kuchyňskou linku. Dále proběhla výměna podlahových krytin za plovoucí laminátové a výměna interiérových dveří.

Samotný bytový dům je po revitalizaci z roku 2006, je kompletně zateplen a má svou vlastní kotelnu, která zajišťuje vytápění jednotlivých bytů.

Dispoziční uspořádání je následující: ze vstupní chodby (6,22 m2) je možné vejít do jednotlivých pokojů. Součástí chodby je i šatna. Kuchyň (7,95 m2) je částečně propojena s obývacím pokojem (17,04 m2). Jeden z dalších pokojů slouží jako ložnice (12,21 m2) a druhý jako dětský pokoj (15,87 m2). Z tohoto pokoje je vstup na balkon. V koupelně (3,65 m2) je umístěna vana, umyvadlo a toaleta. V suterénu bytového domu je umístěn sklep. Celková výměra bytu je cca 70 m2.


Předností této nabídky je klidná lokalita, stav bytu, kdy je možné jej ihned užívat. Byt je vhodný i jako investice s možností pronájmu. PENB - C.

Jevíčko je jedno z nejstarších měst na Moravě a tvoří centrum severní části Malé Hané. Zachovalý středověký půdorys města a přítomnost řady stavebních a sochařských památek vedla k tomu, že od roku 1990 bylo městské centrum vyhlášeno za městskou památkovou zónu. Kromě bohaté historie nabízí město možnost vyjížděk po značených cyklotrasách v okolí, dále využití rekreačního areálu Žlíbka s tenisovými kurty a přírodním koupalištěm, pro milovníky rybolovu dvě vodní nádrže v blízkém okolí. Administrativně náleží do okresu Svitavy v Pardubickém kraji a má status pověřené obce. Žije zde přibližně 2 800 obyvatel.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti