Prodej

Prodej zděného bytu 1+1 po rekonstrukci v blízkosti nemocnice v Boskovicích

Boskovice
Prodáno
68114LeD Evidenční číslo
1+1 Dispozice
44m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
1+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
68114LeD
Cena:
870 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o prodej zděného bytu 1+1 po rekonstrukci v blízkosti nemocnice v Boskovicích. Byt je umístěn v prvním patře, je družstevní, se splacenou anuitou, tudíž je možný převod do osobního vlastnictví. Celková plocha bytu je 44 m2 + balkon 4,60 m2. V roce 2013 proběhla v bytě kompletní rekonstrukce, která zahrnovala nové bytové jádro, rozvody elektřiny, vody, odpadů, nové podlahy v celém bytě, koupelna, WC, kuchyňská linka, částečně sádrokartonové podhledy, výměna oken za plastová. Jsou tu nízké měsíční náklady na bydlení cca 2.300,- Kč. Byt se nachází se na ulici Otakara Kubína. K bytu náleží dva sklepy.
Dispozice bytu:
Předsíň (4,84 m2) na podlaze je dlažba.
Kuchyň (8,19 m2) obsahuje kuchyňskou linku s elektrickým sporákem.
Pokoj 1 (19,26 m2) se vstupem na balkon (4,60 m2), podlaha je plovoucí.
Šatna (1,97 m2) podlaha je plovoucí.
Koupelna (2,16 m2) obsahuje sprchový kout, umyvadlo se skříňkou, vývody na pračku, elektrický bojler a ventilátor. Podlaha – dlažba, stěny - keramické obklady.
WC (0,96 m2) obsahuje závěsný WC, ventilátor. Podlaha – dlažba, stěny - keramické obklady.
Sklep (6,20 m2) je zděný s dveřmi.
Město Boskovice tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko. Nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití. Je dostupné autobusem i vlakem a je vzdáleno 35 km od krajského města Brno a 20 km od města Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím