Prodej

Zděný byt 2+1 po částečné rekonstrukci s vlastním topením v Blansku

Blansko
Prodáno
68815RoV Evidenční číslo
2+1 Dispozice
52,4m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Blansko
Evidenční číslo:
68815RoV
Cena:
1 350 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o zděný byt 2+1 v osobním vlastnictví, na ulici Nádražní umístěný ve 3.NP. Byt prošel od roku 2007 postupnou rekonstrukcí, která zahrnovala výměnu oken za plastová, nová kuchyňská linka, koupelna, WC, nové ústřední topení, včetně kotle, radiátorů a rozvodů v mědi, dále nové odpady, rozvody vody a elektřiny. Bytový dům prošel také rekonstrukcí: zateplení fasády, nová krytina střechy, nové balkony, nové stoupačky, nové vstupní dveře, sklepní okénka, nové svody. Vytápění bytu je vlastní ústřední s kotlem na zemní plyn. Celková plocha bytu je 52,4 m2. K bytové jednotce náleží sklep v 1.PP, dále společná kočárkárna a prádelna. Orientace obytných místností je na severovýchod a na jihozápad. Z bytu je krásný výhled na město Blansko a okolí. Výhodou je výborná docházková vzdálenost na autobusové a vlakové nádraží a za službami.

Dispozice bytu:
Předsíň (2,4 m2) obsahuje vestavěnou skříň, na podlaze keramická dlažba.
Kuchyň (13,3 m2) obsahuje kuchyňskou linku, sporák, dřez, digestoř, příprava na myčku, na podlaze je dlažba a prkna.
Pokoj 1 (14,9 m2) slouží jako obývací pokoj, na podlaze jsou parkety, orientace na jihozápad, balkon.
Pokoj 2 (13,1 m2) na podlaze jsou parkety, orientace na jihozápad.
Koupelna+ WC (4,3 m2) obsahuje rohovou vanu, umyvadlo, místo na pračku, radiátor, WC kombi, kotel na zemní plyn. Na podlaze je dlažba a na stěnách keramické obklady.
Balkon (4,4 m2) orientace na jihozápad, hezký výhled na město Blansko.
Sklep (3,50 m2) umístěný v 1.PP.

Blansko tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…). Nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití. Je dostupné autobusem i vlakem a je vzdáleno 23 km od krajského města Brno.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím