Prodej

Jižně orientovaný byt 2+1 v klidné okrajové části města Letovice

Letovice
Prodáno
66914AlS Evidenční číslo
2+1 Dispozice
56m2 Užitná plocha
534m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Letovice
Evidenční číslo:
66914AlS
Cena:
915 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o jižně orientovaný byt o velikosti 2+1 v družstevním vlastnictví, nacházející se ve 2. NP bytového domu. Bytový dům prošel v roce 2007 kompletní revitalizací skládající se z nové fasády a zateplení, nových plastových oken, vchodových dveří a rekonstrukce balkonu. Byt je udržovaný. Vytápění bytové jednotky je centrální, ohřev teplé vody také. Radiátory jsou osazeny termoregulačními ventily. Napojení na elektřinu 220/380V, veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci. Možnost připojení k internetu. Orientace obytných místností je na jih a kuchyně na sever. Celková podlahová plocha bytu je 56 m2 včetně příslušenství. V bytě může zůstat po domluvě PB sporák, lednička, mrazák, pračka.
Výhodou je jižní orientace obytných místností s výhledem do krajiny a spojení klidné okrajové části města s bezprostřední dostupností občanské vybavenosti. V bytovém domě je k dispozici kočárkárna. Vzhledem k umístění bytového domu je byt vhodný zejména pro rodiny s dětmi. V blízkosti se nachází školka, škola, dětské hřiště, u bytu jsou parkovací místa.
Dispozice bytu:
Chodba (6,5 m2) – koberec, vestavěná skříň, pevná linka, rozvody internet,
Šatník (1,7 m2),
Kuchyň (12 m2) – koberec, orientace S, spíž, lednička, mrazák, PB sporák,
Pokoj 1 (16 m2) – koberec, orientace J, rozvody TV a na hudbu,
Pokoj 2 (12,1 m2) – koberec, orientace J, rozvody na hudbu,
WC (1 m2) – koberec, WC kombi,
Koupelna (2,6 m2) – PVC, vana, umyvadlo, pračka, el. přímotop,
Balkon (1,9 m2),
Technická místnost (1,4 m2) - umístěná na chodbě v mezipatře,
Město Letovice tvoří správní centrum severní části okresu Blansko, ve vzdálenosti 40km od krajského města Brno s dostupností autem či veřejnou dopravou - autobusem a vlakem. Letovice jsou vzdáleny cca.10 km od města Boskovice a 25km od města Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím