Prodej

Prodej bytu 2+1 se zahradou a garáží ve Velkých Opatovicích

Velké Opatovice
Prodáno
103718LeD Evidenční číslo
2+1 Dispozice
70m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Velké Opatovice
Evidenční číslo:
103718LeD
Cena:
1 100 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se prodej bytu 2+1 se zahradou a s garáží ve Velkých Opatovicích. Byt je umístěn v druhém nadzemním podlaží a náleží k němu půda, tudíž by jej bylo možné i rozšířit o podkroví. Velkou předností bytu jsou velmi nízké náklady na bydlení, které činí zhruba 2.400,- Kč měsíčně. Byt má svůj vlastní vchod, zahradu a garáž, která je podsklepená. Vytápění je řešeno vlastním plynovým kotlem a ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. V celém bytě jsou vyměněna stávající okna za plastová, jsou nové vchodové dveře a byla udělána nová koupelna a WC včetně nových rozvodů vody a elektřiny. Byt je velmi prostorný, jeho výměra je cca 70 m2 + zahrada + podsklepená garáž.
Dispozice:
1.nadzemní podlaží
Vstupní chodba se schodištěm 11m2 - na podlaze je PVC.
Komora 4,1m2.
2.nadzemní podlaží
Předsíň 8,8m2 - jsou zde vstupy do jednotlivých místností, je zde umístěn plynový kotel a elektrický bojler.
Kuchyň 10m2 - je zde umístěna kuchyňská linka.
Pokoj 1 19m2 - slouží jako obývací a navazuje na kuchyň a je možné tyto místnosti propojit. Na podlaze jsou položeny parkety.
Pokoj 2 14,9m2 - je využíván jako ložnice, na podlaze jsou parkety.
Koupelna 3,5m2 - je zde vana, umyvadlo, místo na pračku.
WC 1,4m2.
Garáž, zahrada.
Město Velké Opatovice nabízí veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, zdravotní středisko) sportovního či turistického vyžití. Je dostupné autobusem i vlakem a je vzdáleno 50 km od krajského města Brna 35 km od města Blansko a 15 km od Boskovic. PENB - G.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím