Prodej

Zděný byt 3+ 1 po modernizaci v Boskovicích

Boskovice
Prodáno
68014AlS Evidenční číslo
3+1 Dispozice
75m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
68014AlS
Cena:
1 499 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o byt o velikosti 3+1 nacházející se ve 2. NP zděného bytového domu. Byt je družstevní s možností převodu do osobního vlastnictví, anuita je splacená. V bytovém domě byla v roce 2012 zrekonstruována domovní kotelna. Bytová jednotka prošla částečnou modernizací – nové vnitřní dveře, nová plastová okna s protihlukovými skly, obklady na WC, obklady v koupelně, omítka a podlaha v chodbě, podlaha v kuchyni, nový elektrický bojler. Jedná se o pěkný udržovaný byt. Vytápění bytu je ústřední plynové z vlastní domovní kotelny, radiátory jsou osazeny termoregulačními ventily, ohřev vody je řešen vlastním elektrickým bojlerem. Možnost připojení k internetu. Orientace obytných místností je na sever, východ a západ. Celková podlahová plocha bytu je 75 m2 včetně příslušenství. K bytu patří sklep, v bytovém domě je možné využívat společné prostory (např. sušárna). Výhodou je vlastní topení, umístění, dostupnost služeb a nižší náklady na bydlení.
Vzhledem k umístění bytového domu je byt vhodný zejména pro rodiny s dětmi, v blízkosti se nachází školka, škola, u bytu jsou parkovací místa a dětské hřiště.
Dispozice bytu:
Chodba (8,7 m2) – vestavěná skříň,
Komora (2,0 m2),
Kuchyň (8,6 m2) – PVC, orientace SZ,
Pokoj 1 (19,3 m2) – parkety, koberec, orientace SV, okna s protihlukovými skly,
Pokoj 2 (9,9 m2) – PVC, orientace SZ,
Pokoj 3 (13,8 m2) – parkety, orientace SZ,
WC (0,8m2) – keramická dlažba, WC s nádržkou,
Koupelna (2 m2) – keramická dlažba, elektrický bojler, umyvadlo, vana,
Lodžie (4,6 m2),
Sklep (3,3 m2) – umístěné v suterénu,
Město Boskovice tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko. Nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití. Je dostupné autobusem i vlakem a je vzdáleno 35 km od krajského města Brno a 20 km od města Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím