Prodej

Zděný byt 3+1 s vlastním topením a garáží

Lysice
Prodáno
90717JaK Evidenční číslo
3+1 Dispozice
80m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Lysice
Evidenční číslo:
90717JaK
Cena:
1 900 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o prodej zděného, prostorného bytu 3+1 s garáží a vlastním plynovým topením v Lysicích. Byt se nachází v 1. patře zděného bytového domu s plastovými okny. Velkou předností bytu je jeho rozloha, lokalita s dobrou dopravní dostupností, vlastní plynové vytápění (nový kotel v roce 2007), dispoziční uspořádání pokojů, zděné bytové jádro, sklepní prostor, dílna a především vlastní garáž.. V bytě jsou vyměněna stávající okna za plastová. Byt je v původním, udržovaném stavu a nabízí možnost si jej upravit dle vlastních představ. Z bytu se dá pohodlně pěšky dojít na všechna důležitá místa, v jeho blízkosti. U bytového domu jsou parkovací místa a obytné pokoje jsou orientovány na jih.
Garáž se nachází v přízemí a je dostupná ze společných prostor i s menší dílnou a skladovacím prostorem. Prostorná chodba z které je možný vstup do jednotlivých pokojů, do koupelny, samostatného WC.
Dispozice bytu:
Předsíň (7,9 m2) obsahuje vstupy do jednotlivých místností, podlaha beton s PVC
Kuchyň (10,3 m2) obsahuje kuchyňskou linku s myčkou, kombinovaný sporák, na podlaze je PVC, orientace na sever
Pokoj 1 (13,1 m2) orientace na jih, podlaha beton s PVC
Pokoj 2 (19,9 m2) slouží jako obývací pokoj, přístup na balkon s výhledem, podlaha beton s PVC
Pokoj 3 (9,8 m2) podlaha beton s PVC
Koupelna (3,9 m2) obsahuje vanu, umyvadlo, místo na pračku a sušičku, na podlaze je dlažba
WC (1,4 m2) obsahuje WC (výměna v roce 2014) na podlaze je dlažba
Sklep 1 (3,2 m2) slouží jako spíže
Dílna (7,2 m2)
Garáž (23,4 m2) obsahuje umyvadlo, elektřina i 380V

Městys Lysice je vyhledávanou lokalitou pro svoji polohu a malebnou krajinu, nachází se zde zámek, letní kino a přírodní koupaliště, v okolí je několik cyklostezek a turistických tras. Lysice jsou vzdáleny 30 km od krajského města Brno, 12 km od města Boskovice, 15 km od města Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím