Prodej

Novostavby bytů 3+kk Boskovice - Lidická

Boskovice
2 450 920 Kč
107918LeD Evidenční číslo
3+kk Dispozice
82,4m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
3+kk
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
107918LeD
Cena:
2 450 920 Kč
Cena poznámka:
Cena je konečná, neplatí se daň ani provize RK

Doporučuji

Petr David
Petr David
Sice jsem byl na prohlídce s touto realitní kanceláří jen jednou, ale byl jsem s ní moc spokojen. Veškeré informace na místě a s panem Křenkem to šlo jako po másle. Navíc jsem dostal kontakt na hypotečního experta, který mi moc pomohl i po telefonu.

Podrobné informace

Podrobnější informace na www.bytylidicka.cz

Jedná se o prodej nových zděných bytů o velikosti 3+kk, s výměrou od 64,68 m² do 82,38 m² za cenu od 2.450.920,- Kč do 3.101076,- Kč. Ke každému bytu náleží sklepní kóje a prostorný balkon s jižní orientací. Byty budou kompletně dokončeny (podlahy, keramické obklady a dlažby v koupelně i na WC, dveře včetně obložkových zárubní), dále budou mít samostatné podlahové topení, měření elektřiny, vody a nadstandardní zvukově i tepelně izolační vlastnosti. K bytům bude možné dokoupit garáže, které budou umístěny v suterénu bytových domů a k dispozici dále budou i vyhrazená venkovní parkovací stání.

Byty jsou umístěny v nově vznikajících bytových domech ve velmi žádané části města Boskovice - ulice Lidická. Velkou předností budou nízké náklady na bydlení a lokalita, kdy se při pěší chůzi do samoobsluhy, školy, školky, hudební školy a zastávky MHD nepřechází žádná frekventovaná komunikace. Centrum města je vzdáleno cca 350 m.

Šest bytových domů bude umístěno v proluce stávající zástavby se samostatným vjezdem. Domy jsou navrženy jako pětipodlažní s výtahem. V suterénu bude technické zázemí a garáže, další 3 obytná podlaží a obytná podkroví. Konstrukce stavby je zděná se sedlovou střechou a taškovou krytinou. Svým charakterem odpovídá okolní zástavbě. Ve střeše jsou navrženy vikýře a střešní okna. Stavba je členěna na dva stavební objekty SO-01 a SO-02. Součástí této stavby je kanalizace a vodovod, dále příjezdová komunikace a zpevněné plochy, veřejné osvětlení, zeleň a dětské hřiště. Stavební objekty SO-01 a SO-02 jsou členěny do šesti sekcí ABCD a EF. Každá sekce má dva vchody a společnou místnost pro kola a kočárky. Ke každé bytové jednotce je samostatná sklepní kóje a v každé sekci se nachází 2-3 garáže.

Výstavbu zajišťuje stavební firma Kindermann, která na trhu působí již od roku 1992.

Termín dokončení je plánován na prosinec 2019. PENB - B.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím