Prodej

Bezbariérový byt 3+kk s vlastním ústředním topením v obci Petrovice

Petrovice
Prodáno
84716RoV Evidenční číslo
3+kk Dispozice
58,8m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
3+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Petrovice
Evidenční číslo:
84716RoV
Cena:
1 100 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o bezbariérový byt o velikosti 3+kk, který se nachází ve zděném bytovém domě se zateplenou fasádou. Bytová jednotka se soudobým vnitřním vybavením, s osazenými eurookny a rozvody topení v mědi. Vytápění bytu je vlastní ústřední s kotlem na zemní plyn, ohřev vody zajišťuje také kotel. Celková podlahová plocha je 58,8 m2, včetně příslušenství. Bytový dům je z roku 2001, v domě se nachází 8 bytových jednotek. K bytu patří sklep v 1.PP o velikosti 2,8 m2, dále jsou k dispozici společné prostory – kočárkárna. Orientace bytu je na severozápad, orientace do klidné části. U bytového domu se nachází dostatek parkovacího stání.
Výhodou bytu je umístění v klidné obci Petrovice v blízkosti města Blanska a Rájce – Jestřebí, vlastní ústřední topení, nízké náklady na bydlení, bytová jednotka a bytový dům v dobrém technickém stavu, osazena eurookna, zateplená fasáda, bezbariérový byt, v blízkosti se nacházející příroda.

Dispozice bytu:
Chodba (5 m2) – PVC.
Koupelna – (3,3 m2) – vana, umyvadlo, místo na pračku.
Obývací pokoj + kuchyňský kout (18,4 m2) – PVC, kuchyňská linka, dřez, sporák, digestoř.
Pokoj (10 m2) – koberec.
Pokoj (18,1 m2) – koberec.
WC (1,2 m2) – wc kombi.
Sklep (2,8 m2) – umístěný v 1.PP.

Obec Petrovice nabízí služby jako je restaurace, obchod s potravinami, obecní úřad, knihovnu. Obec je dostupná autobusovou dopravou. Správní centrum této oblasti tvoří město Blansko, které nabízí úplnou nabídku služeb nebo město Rájec – Jetřebí. Blansko se nachází 12 km a město Rájec – Jetřebí se nachází 6 km od obce Petrovice.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím