Prodej

Udržovaná chata s krásnou zahradou v obci Mladkov

Boskovice
Prodáno
64614RoV Evidenční číslo
1+kk Dispozice
36,5m2 Užitná plocha
1740m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Chata
Dispozice:
1+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
64614RoV
Cena:
550 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o prodej udržované zděné chaty, částečně podsklepené. V chatě se nachází menší kuchyň s pokojem, jídelna, koupelna + WC, předsíň. Vytápění chaty zajišťují el. přímotopy a kamna na tuhá paliva. Ohřev vody zajišťuje el. bojler. Napojení na elektřinu 220/380V, vlastní studnu a septik. Orientace chaty je na jih, západ a východ. Celková plocha pozemku je 1.740m2.
Příslušenství chaty tvoří: oplocení, ovocné stromy, trvalé porosty, venkovní posezení v soukromí s venkovním krbem, zahradní domek, kůlna, zpevněné plochy. Výhodou je v blízkosti se nacházející cyklostezka.

Dispozice:
Předsíň (1,7m2) – keramická dlažba.
Jídelna (4,9m2) – korková podlaha, orientace na jih.
Pokoj + kuchyňský kout (15,1m2) – korková podlaha + koberec, dřevěné obložení, orientace na východ a na západ, přípojka na TV, kuchyňská linka.
Koupelna + WC (3,6m2) – keramická dlažba, umyvadlo, sprcha, WC kombi.
Sklep v 1.PP (10,9m2) – sklep s vlastním vstupem.


Mladkov je přilehlou částí města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko. Nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití. Je dostupné autobusem i vlakem a je vzdáleno 35 km od krajského města Brno a 20 km od města Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím