Prodej

Chata po rekonstrukci v nadstandardním stylu v rekreační oblasti Suchý

Suchý
83416RoV Evidenční číslo
3+kk Dispozice
92,7m2 Užitná plocha
894m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Chata
Dispozice:
3+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Suchý
Evidenční číslo:
83416RoV
Cena poznámka:
Info v RK!

Podrobné informace

Jedná se o prodej samostatně stojící chaty v rekreační oblasti Suchý. Chata prošla mezi roky 2013 až 2015 téměř kompletní rekonstrukcí: nové opláštění chaty + zateplení + přístavba kůlny, nově vybudovaná prostorná terasa, včetně zpevněných ploch pod terasou, nové dřevěné okna, vstupní dveře, okenice, nové rozvody elektřiny, vody a odpadů, dispoziční úpravy v chatě, nově vybudována koupelna se sprchovým koutem + samostatné WC s umyvadlem, nový moderní bojler od ARISTONU, nové krytiny podlaha v přízemí z vinylu, kuchyňská linka se spotřebiči, osazena nová krbová kamna, vnitřní dveře do obložek + posuvné dveře, SDK podhledy a stěny v přízemí. Dále byly provedeny terénní úpravy kolem chaty, osazeny trvalé porosty, nově vybudovaný plot kolem pozemku, zpevněné plochy. Vytápění chaty je lokální kamna na tuhá paliva, dále možnost el. kamny. Napojení na elektřinu 220/380V, internet, veřejný vodovod, odpady jsou svedeny do jímky, zemní plyn v dosahu. Převážná orientace chaty je na jih. Celková užitná plocha chaty včetně příslušenství je 92,7 m2. Chata je v hodná k celoročnímu užívání. V přízemí chaty se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, z kterého je přímí vstup na prostornou terasu, dále se přízemí nachází samostatné WC, koupelna, chodba, krytý vstup a z venku přístupná kůlna. V podkroví se nacházejí dva pokoje a lodžie. Pozemek je rovinatý udržovaný, oplocený, možnost parkovaní na vlastním pozemku. Celková plocha pozemku je 894 m2. Místo je klidné v uzavřeném rezortu, vjezd pouze pro majitele chat. Součástí ceny je vnitřní vybavení, venkovní udírna, venkovní posezení.
Výhodou je vyhledávaná klidná lokalita, udržovaná chata po vkusné rekonstrukci s použitím kvalitních a moderních materiálů, pravidelná údržba pozemku, možnost celoročního užívání, koupelna + WC, místo na pračku, orientace terasy na jih, prostorná terasa + navazující zpevněná plocha, prostorná kůlna, možnost parkování na pozemku, vlastní rovinatý pozemek o rozloze 894 m2, užitná plocha až 92,7 m2, uzavřený rezort, prodej včetně vybavení, krbová kamna v obývacím pokoji, venkovní okenice, zateplení chaty, v blízkosti navazující les, možnost sbírání hub, jízda na kolech, v zimě běžky.

Dispozice:
Přízemí:
Krytý vstup (3,3 m2)
Chodba (6,2 m2) – krytiny podlahy vinyl, místo na pračku, el. bojler ARISTON
Denní místnost s kuchyňským koutem (17 m2) – krytiny podlahy vinyl, kuchyňská linka, el. sporák, dřez, lednice, krbová kamna, orientace na jihovýchod, západ.
Koupelna (2,6 m2) – sprchový kout, umyvadlo se skříňkou, zrcadlo, posuvné dveře, okénko.
WC (1 m2) – závěsné WC, okénko, umyvadlo.
Schodiště (2 m2) – schodiště dřevěné.

Podkroví:
Místnost (10 m2) – krytiny podlah prkna, orientace na severozápad.
Místnost (12,6 m2) – krytiny podlah prkna, orientace na jihovýchod, lodžie.
Lodžie (4 m2) - orientace na jihovýchod.
Příslušenství: - terasa 21 m2, kůlna 13 m2.

Obec Suchý je vzdálena 40km od města Brno a 11km od města Boskovice, které tvoří správní centrum severní poloviny okresu Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Zásady ochrany osobních údajů realitní kanceláře podle GDPR najdete zde.

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Rychlá zpráva
Zásady ochrany osobních údajů realitní kanceláře podle GDPR najdete zde.