Prodej

Rodinný dům s krásným výhledem na město Blansko v části Klepačov

Blansko
Prodáno
85816RoV Evidenční číslo
2+1 Dispozice
116m2 Užitná plocha
820m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Blansko
Evidenční číslo:
85816RoV
Cena:
1 990 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o prodej řadového krajního rodinného domu. Dům je podsklepený, možnost rozšíření o půdní vestavbu. Stavba se nachází na krásném klidném místě, s výhledem na město Blansko. Na domě byla provedena modernizace domu: krytiny podlah, nová koupelna, odpady, kuchyně, dále nově vyzděná kůlna, včetně trámů. Vytápění domu je ústřední s kotlem na zemní plyn, ohřev vody zajišťuje kombinovaný bojler. Napojení na elektřinu 220/380V, veřejný vodovod, zemní plyn a septik. Možnost napojení na veřejnou kanalizaci. Celková podlahová plocha domu je 116 m2, včetně příslušenství. Orientace obytných místností je na jihovýchod. Celková plocha pozemku je 820 m2. Pozemek je mírně svažitý. Na pozemku jsou osazeny ovocné stromy a trvalé porosty. Dvorek za domem poskytuje dostatek soukromí, stejně jako terasa na zahradě. Dále k dispozici zděná kůlna + plechová garáž na dvoře. Energetická náročnost třídy – G.
Výhodou je klidná lokalita, udržovaný stav domu, krásný výhled, podsklepení domu, napojení na plyn, možnost přebudování domu na moderní stavbu, v blízkosti nacházející se lesy, příroda., výborná dostupnost do města Blansko, Brna.

Dispozice:
Přízemí:
Vstupní chodba (9,7 m2) – PVC.
Kuchyně (16 m2) – PVC, kuchyňská linka, el. Sporák, dřez, průtokový ohřívač, mož. nap. na komín.
Pokoj (18,4 m2) – Koberec, jih.
Koupelna + WC (3,3 m2) – sprchový kout, umyvadlo, WC s nádržkou.
Letní byt – pokoj – 9,5 m2, pokoj – 15,8 m2.
Suterén – místnost – 15,5 m2, sklad – 10 m2, místnost – 4,5 m2.
Sklad na dvoře 13,7 m2.

Blansko tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…). Nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití. Je dostupné autobusem i vlakem a je vzdáleno 23 km od krajského města Brno.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím