Prodej

Rodinný dům 3+1 s uzavřeným dvorem a zahradou vhodný k rekreaci i trvalému bydlení v Doubravici nad Svitavou

Doubravice nad Svitavou
Prodáno
59814RoV Evidenční číslo
3+1 Dispozice
90m2 Užitná plocha
382m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Doubravice nad Svitavou
Evidenční číslo:
59814RoV
Cena:
1 100 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o zděný přízemní řadový dům s uzavřeným dvorem, se zahradou vhodný k rekreaci i trvalému bydlení v Doubravici nad Svitavou. Nachází se v klidné okrajové části městyse a nabízí dostatek klidu. Dispozice je 3+1 s možností zřídit půdní vestavbu. Za branou je možnost parkování na vlastním uzavřeném pozemku. V roce 2004 byla vyměněna okna za plastová s žaluziemi, v roce 2006 pak byla provedena rekonstrukce rozvodů elektrické sítě, kdy původní rozvody byly vyměněny za měděné s přípojkou na 220/380V. Nově byl instalován sprchový kout s elektrickým bojlerem, dále byla provedena kompletní rekonstrukce plynového topení: byl pořízen nový úsporný plynový kotel a nové deskové radiátory. Dům je napojen na obecní vodovod. Velkou výhodou je však i vlastní studna. Odpady jsou svedené do septiku, před domem se dále nachází přípojka do obecní kanalizace. V domě je také telefonní přípojka s možností připojení na internet.

Dispozice domu:
Předsíňka 1,80 m2.
Pokoj 14,00m2, orientovaný na JV
Pokoj 14,00m2, orientovaný na SZ
Pokoj 18,00m2, orientovaný na SZ
Kuchyňka 6,50 m2, orientovaná na JV, obsahuje kuchyňskou linku s dřezem, plynový sporák
s digestoří, umývadlo.
Spíž 3,40m2, obsahuje dřevěný regál
Sprchový kout s elektrickým boilerem
WC 0,8m2, kombi
Skladová místnost 15,00m2, betonová podlaha s přístupem do půdních prostor a do sklepa
Sklep 17,00m2, betonová podlaha

.
Městys Doubravice nad Svitavou je dostupný vlakem i autobusem a je vzdálen 3 km od města Rájec-Jestřebí, 9 km od města Blansko, 30 km od města Brno a 7 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím