Prodej

Rodinný dům 3+1 s velkou zahradou o výměře 2.550 m2 v Paměticích u Boskovic

Pamětice
Prodáno
83516LeD Evidenční číslo
3+1 Dispozice
160m2 Užitná plocha
2550m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Pamětice
Evidenční číslo:
83516LeD
Cena:
999 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o rodinný dům 3+1 s velkou zahradou o výměře 2.550 m2 v Paměticích. Dům nabízí možnosti širokého využití, je vhodný jak k trvalému bydlení s možností hospodaření, tak i k rekreaci. Velkou předností domu je uzavřený dvůr, který zajišťuje naprosté soukromí a zahrada, která je z části využívaná jako sad se vzrostlými ovocnými stromy. Dům je napojen na veškeré sítě – voda, elektřina, plyn, odpady jsou svedeny do septiku. Vytápění je ústřední s kotlem na plyn a je zde i možnost topit kotlem na tuhá paliva. V kuchyni jsou zachována kamna na tuhá paliva. Odpady jsou svedené do obecní kanalizace. Dispoziční uspořádání je následující: chodba, kuchyně, 3x pokoj, koupelna, WC, spíž. Dále navazují dva sklady, hospodářské budovy a místnost, která byla využívána jako černá kuchyně. Celková plocha pozemku je 2.550 m2, obytná plocha domu je 100 m2 + hospodářské budovy. Poznámka: energetická náročnost G.
Dispozice:
Chodba (22,2m2).
Kuchyň (19,7m2) obsahuje kuchyňskou linku s kombinovaným sporákem, kamna s troubou na tuhá paliva.
Pokoj 1 (17,7m2) byl využíván jako obývací pokoj.
Pokoj 2 (14,7m2) byl využíván jako ložnice.
Pokoj 3 (20,2m2) byl využíván jako pokoj pro hosty.
Koupelna (3,3m2) je zde umístěná vana, umyvadlo, bojler, plynový kotel.
WC (1,7m2).
Komora (1,4m2).
Hospodářské budovy (chlévy), sklep, kotelna, krytý průjezd.
Obec Pamětice leží v malebné krajině Malé Hané mimo hlavní trasy a je vzdálena 8 km od města Letovice, 40 km od města Brno a 9 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím