Prodej

Rodinný dům 3+1 s garáží v Úsobrně

Úsobrno
Prodáno
96217LeD Evidenční číslo
3+1 Dispozice
100m2 Užitná plocha
186m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Úsobrno
Evidenční číslo:
96217LeD
Cena:
560 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Nabízíme k prodeji řadový rodinný dům 3+1 s garáží v Úsobrně. Dům se nachází v klidné lokalitě na okraji obce a je vhodný jak bydlení, tak i k rekreaci, díky svému umístění v blízkosti lesů a přírody.
Dům je v původním stavu a lze jej rozšířit o půdní vestavbu a je napojen na obecní vodovod, elektřinu a plyn, odpady jsou svedeny do septiku. Vytápění je řešeno plynovým kotlem a je i možnost topení na tuhá paliva. Předností domu je dispoziční uspořádání, kdy v prvním nadzemním podlaží se nachází kuchyně, obývací pokoj, koupelna s toaletou a v patře se nachází dva pokoje a šatna, kterou lze přebudovat na druhou koupelnu a je zde i prostorná půda, kterou lze rozšířit o další obytné pokoje. Dům je i částečně podsklepený. Před domem je malá zahrádka a za domem je dílna, kůlna a garáž. Celková plocha pozemku je 186 m2, užitná plocha domu je cca 100m2. Energetická náročnost třídy - G.
Dispozice domu:
1. nadzemní podlaží:
Vstupní zádveří.
Chodba se vstupy do jednotlivých místností.
Kuchyně je zde umístěn plynový kotel a je z ní vstup do koupelny.
Pokoj 1 je využíván jako obývací pokoj.
Koupelna je zde umístěna vana, umyvadlo a kotel na tuhá paliva.
WC
Komora
2. nadzemní podlaží – betonové schody
Pokoj 2 je průchozí do dalšího pokoje.
Pokoj 3 byl využíván jako ložnice a z něj vstup do prostorné šatny.
Šatna je možnost z ní vytvořit druhou koupelnu.
Půda je dostatečně velká na zbudování dalších obytných pokojů.
Sklep.
V obci Úsobrno je škola (1.stupeň), školka, obchod, hospoda a sklářský podnik nabízející možnost zaměstnání přímo v místě. Obec leží ve vzdálenosti 6 km od města Jevíčko, 20 km od města Boskovice, 20 km od města Moravská Třebová.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím