Prodej

Rodinný dům 4+1 s nadstandardním pozemkem o výměře 4.254 m2 v Sebranicích

Sebranice
Prodáno
73015LeD Evidenční číslo
4+1 Dispozice
141m2 Užitná plocha
4254m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Sebranice
Evidenční číslo:
73015LeD
Cena:
1 300 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o rodinný dům 4+1 s nadstandardním pozemkem o výměře 4.254 m2 v Sebranicích u Boskovic. Dům nabízí možnosti širokého využití, je vhodný jak k rekreaci, tak i k trvalému bydlení s možností hospodaření. Velkou předností domu je uzavřený dvůr, který zajišťuje naprosté soukromí a zahrada, která je z části využívaná jako sad se vzrostlými ovocnými stromy. Dům je napojen na elektřinu, vodu (obecní + vlastní studna) a plyn. Vytápění je řešeno plynovými kamny VAF, v kuchyni jsou umístěna kamna na tuhá paliva, je zde i možnost krbových kamen. Odpady jsou svedené do septiku. Dispoziční uspořádání je následující: zádveří, chodba, kuchyně, 4x pokoj, technická místnost, koupelna, suché WC. Dále navazují dva sklady, hospodářské budovy a garáž. Celková plocha pozemku je 4.254 m2, užitná plocha domu je 141 m2.
Dispozice:
Chodba .
Kuchyň obsahuje kuchyňskou linku s kombinovaným sporákem, kamna s troubou na tuhá paliva.
Pokoj 1 byl využíván jako obývací pokoj.
Pokoj 2 byl využíván jako ložnice.
Pokoj 3 byl využíván jako pokoj pro hosty.
Pokoj 4.
Koupelna je zde umístěná vana a umyvadlo.
WC.
Technická místnost.
Garáž, 2x sklad, hospodářské budovy (chlévy), sklep, garáž, krytý průjezd.
Obec Sebranice se rozkládá 17 kilometrů severně od Blanska, 7 kilometrů západně od Boskovic a 5 km východně od Kunštátu. V obci mohou děti docházet na základní školu nižšího stupně a předškoláci mohou chodit do školy mateřské. Pro využití volného času je v obci k dispozici sportovní hřiště.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím