Prodej

Rodinný dům 4+1 s obytným podkrovím v Jevíčku

Jevíčko
Prodáno
79116LeD Evidenční číslo
4+1 Dispozice
130m2 Užitná plocha
244m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Jevíčko
Evidenční číslo:
79116LeD
Cena:
790 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o rodinný dům 4+1 s obytným podkrovím v Jevíčku – ulice Horní. V roce 2015 bylo uděláno kompletně nové topení včetně deskových radiátorů a nového kotle na plyn a byl pořízen nový elektrický bojler na ohřev vody. Podlahy jsou v celém domě betonové. Dům je napojen na obecní vodovod, plyn, elektřinu a odpady jsou svedeny do kanalizace. Dispozice domu jsou následující – předsíň, ve které jsou v schody do podkroví, kuchyň, dva pokoje, koupelna a toaleta. V podkroví jsou umístěny další dva pokoje. Dům je částečně podsklepen a vstup do sklepa je ze zahrady. K domu náleží menší zahrada, na které je postavena zděná kůlna. Užitná plocha domu je cca 130 m2, plocha pozemku je 244 m2.

Dispozice domu:
Předsíň se vstupem do jednotlivých pokojů a do podkroví.
Kuchyň obsahuje kuchyňskou linku a je zde umístěn plynový kotel, podlaha je betonová.
Pokoj 1 navazuje na kuchyň a je možné jej propojit s kuchyní, podlaha je betonová.
Pokoj 2 podlaha je betonová.
Koupelna obsahuje vanu, umyvadlo, místo na pračku a elektrický.
WC obsahuje toaletu.
Podkroví
Pokoj 3
Pokoj 4
Sklep, zděná kůlna.
Jevíčko je město s velmi dobrou občanskou vybaveností (MŠ, ZŠ, ZUŠ, gymnázium, pošta, obchody, Penny, knihovna, praktičtí lékaři, stomatologové…) a dopravní obslužností. Je tu možnost vyjížděk po okolí po značených cyklotrasách, dále využití rekreačního areálu Žlíbka s tenisovými kurty a přírodním koupalištěm. Pro milovníky rybolovu jsou v okolí dvě vodní nádrže. PENB – G.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím