Prodej

Rodinný dům 5+1 po rekonstrukci ve Lhotě Rapotině

Lhota Rapotina
Prodáno
41613LeD Evidenční číslo
5+1 Dispozice
170m2 Užitná plocha
385m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
5+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Lhota Rapotina
Evidenční číslo:
41613LeD
Cena:
1 999 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o řadový koncový částečně podsklepený rodinný dům po rekonstrukci se zahradou v obci Lhota Rapotina – 4km od Boskovic. Před domem je parkovací stání, za domem je uzavřený dvůr, na který navazuje rovinatá zahrada o výměře 385 m2 s posezením a dřevník. Na zahradu je i vjezd pro auto (možnost postavit garáž) a studna. Dispoziční uspořádání je 5+1, užitná plocha domu je cca 170 m2 a zastavěná plocha je cca 105 m2. Dům je napojen na obecní vodovod, elektřinu 220/380V, kanalizaci a je možné jej napojit i na plyn. Topení je ústřední s deskovými radiátory a kotlem na tuhá paliva. V roce 2008 dům prošel kompletní rekonstrukcí – kompletně nová střecha, krovy, obytné podkroví, vnitřní omítky, podlahy, rozvody elektřiny, vody, odpadu, topení, deskové radiátory, plastová okna, koupelna i s vybavením, WC i s vybavením, kuchyňská linka..
Dispozice domu:
1. nadzemní podlaží
Předsíň na podlaze je dlažba.
Kuchyň s jídelnou je orientovaná západním směrem. Obsahuje kuchyňskou linku, kombinovaný sporák, digestoř, dřevěné schodiště do podkroví, podlaha je plovoucí.
Pokoj 1 je orientovaný západním směrem a nyní slouží jako obývací pokoj. Podlaha je plovoucí.
Pokoj 2 je orientovaný východním směrem s oknem do zahrady, podlaha je plovoucí.
Koupelna obsahuje rohovou vanu, sprchový kout, umyvadlo, žebřinový radiátor a vývody na pračku. Na stěnách jsou keramické obklady a na podlaze je dlažba
WC obsahuje závěsné WC. Na stěnách jsou keramické obklady a na podlaze je dlažba.
Veranda (2,35 m2) se vstupem na zahradu a do kotelny, na podlaze je dlažba.
Kotelna je v ní umístěn kotel na tuhá paliva.
2. nadzemní podlaží
Chodba se vstupy do třech pokojů a na toaletu, na podlaze je PVC.
Pokoj 3 je orientovaný západním směrem.
Pokoj 4 je orientovaný východním směrem a nyní slouží jako ložnice.
Pokoj 5 je orientovaný východním směrem.
WC
Obec Lhota Rapotina leží ve vzdálenosti 13 km od města Blansko, 35 km od města Brno a 4 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím