Prodej

Rodinný dům v obci Ludíkov

Ludíkov
Prodáno
89116PeZ Evidenční číslo
5+2 Dispozice
218m2 Užitná plocha
966m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
5+2
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Ludíkov
Evidenční číslo:
89116PeZ
Cena:
899 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o rodinný dům se zahradou v obci Ludíkov, který je rozdělen na dvě části. Jedna část je v původním stavu, stáří přibližně 80 let, druhá část přistavena před 30 lety. Celková výměra pozemku činí 966 m2, zastavěná plocha domu 218 m2 , venkovní přístavek 36 m2.
Původní část domu má dispoziční uspořádání 2+1, jsou zde dva pokoje, kuchyň, koupelna a samostatné WC, dřevěné podlahy, dvojitá dřevěná okna a litinové radiátory. Novější část má uspořádání 3+kk, je ve stavu hrubé stavby s novými rozvody elektřiny. V této části se nachází 3 pokoje, kuchyň a koupelna. Dům je částečně podsklepen, napojen na veřejný vodovod, elektřinu a plyn. Vytápění je řešeno plynovým kotlem s možností napojení kotle na tuhá paliva.
Rodinný dům je určen k rekonstrukci a je možné využít jak k trvalému bydlení, tak k rekreaci. Výhodou je dobrá dostupnost a pěkné prostředí v blízkosti přírody. V obci se nachází mateřská i základní škola, dětské hřiště, prodejna potravin.
Obec Ludíkov leží v centrální části Drahanské vrchoviny, asi 7 km východně od Boskovic, v malebné přírodě Moravského krasu.
Dispozice domu:
1. NP - původní část
Vstupní chodba - 8 m2 dlažba.
Kuchyně beton, PVC.
Pokoj č. 1 - 20 m2, dřevěná podlaha, dvojitá dřevěná okna, lit. rad.
Pokoj č. 2 - 21,7 m2, dřevěná podlaha, dvojitá dřevěná okna, lit. rad.
Pracovna
Komora, spíž
Koupelna – 3,4 m2,vana, kamna.
Předsíň - 4,3 m2, zde je vstup na půdu a vstp do sklepa.
Sklep - klenba, cihly
Kotelna
WC
1. NP - novější část
Předsíň
Pokoj č. 1
Pokoj č. 2
Pokoj č. 3
Koupelna
2. Venkovní přístavek - zděná bouda - využití na skladování materiálu, dřeva, případně posezení.
Energetický štítek : (PENB - G)

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím