Prodej

Rodinný dům 6+kk po rekonstrukci v Doubravici nad Svitavou

Doubravice nad Svitavou
4 000 000 Kč
92017ZuR Evidenční číslo
6+kk Dispozice
198m2 Užitná plocha
1203m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
6+kk
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Doubravice nad Svitavou
Evidenční číslo:
92017ZuR
Cena:
4 000 000 Kč

Podrobné informace

Jedná se o rodinný dům se dvěma nadzemními podlažími, který se nachází v klidné části Městyse Doubravice nad Svitavou. Dům prošel rekonstrukcí, která zahrnovala: celkovou výměnu oken za plastová, nové vnitřní omítky, kompletní skladbu podlah + podlahové vytápění v kuchyni a obývacím pokoji, nová kuchyňská linka včetně spotřebičů, nové vybavení koupelny a WC, dále nové rozvody elektřiny, plynu, vody a odpadů. Dům má kompletně novou střechu včetně krovů, klempířských prvků a krytiny. Dům je zateplen a kolem domu jsou udělány částečně drenáže. Vytápění domu je ústřední s dvěma samostatnými kotli včetně ohřevu vody, dále pak místo na krbová kamna umístěné v obývacím pokoji. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě včetně zemní plynu a studny. Orientace obytných místností je na na severovýchod a na jihozápad. Dům lze užívat jako jednu bytovou jednotku 6+kk s celkovou podlahovou plochou 198 m2, popř. jako dvě bytové jednotky o velikosti 3+kk, Za domem se nachází terasa s pergolou na kterou je přístup z kuchyně a nebo z hlavní chodby, která poskytuje dostatek soukromí. Rovinatý a udržovaný pozemek je obdélníkového tvaru a jeho celková plocha činí 1203 m2. Pozemek je slunný, prostorný a jsou na něm osazeny trvalé porosty. Výhodou je pak parkovací místo přímo před domem. Energetická náročnost třídy G.
Dispozice domu:
1. NP - 98,88 m2
Vstupní chodba + prostor pod schody (16,88 m2) - vstup do 2. patra - schody, východ na zahradu, keramická dlažba,vstup do 1.patra.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem (40 m2 ) - podlahové vytápění, kuchyňská linka se spotřebiči, myčka, mikrovlnka, el. trouba, sklo.deska, dřez s baterií, vestavěná lednička,, místo pro krbová kamna, rozvod TV a internetu, vstup do sklepa, orientace na východ a západ.
Chodba ( 5,5 m2 ) - 2x vestavěná skříň, dlažba.
Pokoj ( 15,7 m2 ) - koberec, rozvody TV a internetu, orientace na severovýchod.
Pokoj ( 11 m2 ) - plovoucí podlahy, podlahové vytápění, rozvod TV a internetu, orientace na jihozápad.
Koupelna + WC ( 6 m2) - Geberit, rohová vana, příprava na sprchový kout, umyvadlo + skříňka, podlahové vytápění, žebřinový radiátor, dlažba.
Komora ( 3,8 m2 ) - kotel, místo na uložení.
2.NP
Obývací pokoj s kuchyňským koutem (63 m2 ) - kuchyňská linka se spotřebiči, místo pro krbová kamna, rozvod TV a internetu, orientace na východ a západ.
Chodba ( 5,5 m2 ) - kotel.
Pokoj ( 15,8 m2 ) - parkety, rovod TV a internetu, orientace severovýchod.
Pokoj ( 11 m2 ) - parkety, orientace na jihozápad.
Koupelna ( 5,6 m2 ) - kotel, umyvadlo + skříňka, rohová vana, příprava na sprchový kout, místo na pračku, žebřinový radiátor, dlažba.
WC ( 1,2 m2 ) - Geberit.
Městys Doubravice nad Svitavou je dostupný vlakem i autobusem a má základní občanskou vybavenost. Nachází se 3km od města Rájec-Jestřebí , 9km od města Blanska, 30 km od města Brna a 7 km od města Boskovice. Které jsou správním centrem (školy, školy, nemocnice,atd...)

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Zásady ochrany osobních údajů realitní kanceláře podle GDPR najdete zde.

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Rychlá zpráva
Zásady ochrany osobních údajů realitní kanceláře podle GDPR najdete zde.