Prodej

Stylová usedlost po rekonstrukci v obci Borotín s velkým pozemkem

Borotín
Prodáno
97517JaK Evidenční číslo
3+1 Dispozice
112m2 Užitná plocha
2106m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Borotín
Evidenční číslo:
97517JaK
Cena:
1 650 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o prodej samostatně stojící usedlosti v klidné části obce Borotín. Rodinný dům prošel v roce 2017 rekonstrukcí, která zahrnovala částečně rozvod vody v plastu, novou elektřinu v mědi ve vnitřní části domu, zánovní elektrický bojler, obroušení a nátěr dřevěných podlah. Byla provedena výmalba, kompletně nová fasáda s ozdobnými prvky a okenicemi, renovace střechy, nový plot na hranici pozemku. V kuchyni jsou původní kachlová kamna. Je zde položeno nové PVC.
Dispoziční uspořádání je 3+1 s půdou. K domu náleží velká stodola, která může sloužit pro parkování vozidla, dále hospodářské stavení s klenutými stropy za domem a velkým pozemkem s celkovou plochou 2106 m2. Tento velký pozemek je orientován do klidové zóny západním směrem a jsou na něm vzrostlé stromy. K dispozici je také uzavřený dvorek a sklep s klenutým stropem. Vytápení je lokální s kamny na tuhá paliva, dům je připojen na vodovod, elektřinu. Odpady jsou svedeny do septiku a plynová přípojka je v dosahu.
Výhodou rodinného domu je právě jeho provedená rekonstrukce, dispoziční uspořádání, zachování ozdobné fasády, možnost napojení na plyn, kachlová kamna v kuchyni, koupelna s vanou a sprchovým koutem, orientace obytných místností, prosvětlený dům, uzavřený dvorek, poloha rodinného domu v blízkosti přírody v klidové zóně, lokální vytápění domu na tuhá paliva, možnost rozšíření o půdní vestavbu a velký pozemek.

Dispozice:
Předsíň (3,9 m2) na podlaze je dlažba.
Vstupní chodba (8,4 m2) na podlaze je dlažba, vstup do sklepa, koupelny, kuchyně a obytného pokoje
Pokoj č.1 (14 m2) dřevěná podlaha novým nátěrem, orientace na jihovýchod
Pokoj č.2 (15,4 m2) dřevěná podlaha s novým nátěrem, orientace na jihozápad
Kuchyně (12,2 m2) na podlaze dlažba, původní kachlová kamna, umyvadlo, pumpa
Pokoj č. 3 (10,3 m2) na podlaze je dlažba, průchozí pokoj se vstupem do koupelny a na uzavřený dvorek
Technická místnost (3,7 m2) na podlaze je dlažba, elektrický bojler
WC (2 m2) na podlaze je dlažba, obklady
Koupelna (7 m2) na podlaze je dlažba, vana, umyvadlo, sprchový kout bez zástěny
Půda (68 m2) možnost rozšíření o půdní vestavbu
Sklep - s klenutým stropem
Hospodářské stavení (35 m2) - původní chlévy s klenutými stropy

Obec Borotín leží ve vzdálenosti 47 km od města Brno a 15 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko. Samotná obec Borotín nabízí obecní úřad, knihovnu, obchod se smíšeným zbožím, arboretum. Dostupnost autobusovou dopravou.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím