Prodej

Rodinný dům 3+1 s garáží a zahradou ve Lhotě Rapotině

Lhota Rapotina
Prodáno
94617PeZ Evidenční číslo
3+1 Dispozice
90m2 Užitná plocha
521m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Lhota Rapotina
Evidenční číslo:
94617PeZ
Cena:
3 150 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o samostatně stojící, podsklepený rodinný dům s garáží a zahradou. Dům se nachází v blízkosti města Boskovice v klidné lokalitě. Stavba je zděná, se dvěma nadzemními podlažími a suterénem. Dům prošel celkovou rekonstrukcí – nové rozvody elektřiny, vody, odpady, topení, podlahy, plastová okna a střecha. Dispozice domu je 3+1, jedná se o prostorný rodinný dům s krásným výhledem na okolí. Vytápění domu je ústřední s kotlem na zemní plyn, ohřev vody el. bojler. Napojení na veškeré inženýrské sítě včetně zemního plynu. Celková podlahová plocha domu je 90 m2. Celková plocha pozemku je 521 m2, pozemek je obdélnikového tvaru s orientací na jihovýchod. Nacházejí se na něm trvalé porosty a rovná zatravněná plocha. Součástí zahrady je venkovní posezení s pergolou a bazén. Dům se nachází v klidné čtvrti v zástavbě rodinných domů. Průkaz energetické náročnosti budovy zatím nebyl předložen. V souladu s právní úpravou proto uvádíme energetickou třídu – G.
Výhodou je klidná lokalita, možnost parkování před domem, garáž, převážná orientace na jih, slunné místo, krásný výhled, prosvětlenost domu, velikost obyvacího pokoje, dispoziční uspořádání, sklepní prostory, nově zrekonstruovaná koupelna, zahrada s pergolou, venkovní bazén, ihned k nastěhování.

Dispozice domu:
1. nadzemní podlaží
Zádveří ( 10,4 m2), dlažba.
Kuchyň (14,5 m2) obsahuje kuchyňskou linku, dřez a kombinovaný sporák, orientace na jih, plovoucí podlaha.
Pokoj č.1 (33,3 m2) nyní slouží jako obývací pokoj, orientace na sever, plovoucí podlaha.
Koupelna (3,3 m2) obsahuje vanu a umyvadlo. Na stěnách jsou keramické obklady a na podlaze je dlažba.
WC (1,1 m2) dlažba.
Technická místnost (2,3 m2) podlaha dlažba.
2. nadzemní podlaží
Schodiště (3,5 m2) podlaha dlažba.
Chodba (5,7 m2) podlaha dlažba.
Koupelna (7,3 m2) obsahuje rohovou vanu, sprchový kout, umyvadlo. Na stěnách jsou keramické obklady a na podlaze je dlažba, orientace na sever.
Pokoj č.2 (16,8 m2) plovoucí podlaha, orientace na jih.
Pokoj č.3 (18,2 m2) plovoucí podlaha, orientace na jih.
WC (2,3 m2) podlaha dlažba.
Sklad (4,3 m2)
1. podzemní podlaží
Sklep (36,2 m2)
Nádvoří
Garáž (28,7 m2) podlaha je betonová.
Kůlna (7,5 m2)
Obec Lhota Rapotina leží ve vzdálenosti 13 km od města Blansko, 35 km od města Brno a 4 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím