Prodej

Dům 3+1 se slunnou terasou a zahradou na Vysočině v obci Lhota u Olešnice

Lhota u Olešnice
Prodáno
63114PaS Evidenční číslo
3+1 Dispozice
77m2 Užitná plocha
2655m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Lhota u Olešnice
Evidenční číslo:
63114PaS
Cena:
500 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o samostatně stojící dům s dispozicí 3+1 s velkou slunnou terasou a zahradou nacházející se v obci Lhota u Olešnice na Moravě. K domu náleží též hospodářská budova s novou vazbou a novou střechou, kterou lze propojit s domem. Střecha domu je kryta eternitovými deskami. Je napojen na obecní vodovod, na elektřinu 220/380V. Odpady jsou svedeny do septiku. Podlahy v obytných místnostech jsou betonové, kryté kobercem, případně linem. Na WC a v koupelně je podlaha z dlažby. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva. Okna jsou dřevěná dvojitá. Celková podlahová plocha domu je 77 m2, plocha pozemku pak činí 2655 m2. Dům lze využívat k trvalému bydlení i rekreaci. Je vhodný pro milovníky klidu, čisté přírody s možností sportovních aktivit jako cykloturistiky, či houbaření, v zimě pak lyžařských aktivit v blízkém lyžařském skiareálu Olešnice na Moravě.

Dispozice domu:

Chodba (7,60 m2), podlaha je betonová, krytá PVC.
Kuchyň (4,20 m2) obsahuje plynový sporák na PB, kuchyňský stůl, umývadlo, podlaha je betonová pokrytá PVC.
Spíž (1,00 m2) s dřevěným regálem
Pokoj č. 1 (22,80 m2, jihozápad), slouží jako obývák, v něm kamna na TP, z pokoje je přístup na terasu, podlaha je betonová, kryta kobercem.
Pokoj č. 2 (17,25 m2, jihozápad), slouží jako ložnice, v něm kamna na TP CLUB, podlaha je betonová, kryta kobercem.
Pokoj č. 3 (11,50 m2, jihozápad), slouží jako druhá ložnice, podlaha je betonová, kryta kobercem.
Koupelna (2,15 m2) obsahuje umyvadlo, vanu se sprchou, elektrický boiler na 80 litrů. Na stěnách jsou keramické obklady, na podlaze je dlažba
WC (0,9 m2), s nádržkou
Šatna (1,05 m2) s dřevěným regálem
Sklep (9,00 m2) s betonovou podlahou.
Terasa ( 23m2) do písmene L, orientovaná na východ, jihozápad, s výhledem do zahrady.

Obec Lhota u Olešnice se nachází ve vzdálenosti 55 km od města Brna, 18 km od města Letovice a 4 km od Olešnice na Moravě s kompletní občanskou vybaveností (městský úřad, pošta, základní škola, školka, obchody, ubytovací , kulturní a rekreační zařízení...) V blízkosti se nachází lyžařský skiareál Olešnice na Moravě.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím