Prodej

Rodinný dům 3+1 se zahradou ve Skalici nad Svitavou

Skalice nad Svitavou
Prodáno
81616LeD Evidenční číslo
3+1 Dispozice
150m2 Užitná plocha
773m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Skalice nad Svitavou
Evidenční číslo:
81616LeD
Cena:
350 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o prodej rodinného domu 3+1 ve Skalici nad Svitavou. Celková plocha pozemku je 773 m2. Dispozice jsou následující – chodba, tři pokoje a kuchyň. Za domem se nachází uzavřený dvůr, který zajišťuje naprosté soukromí a hospodářské budovy a sklep. Dům je napojen na elektřinu, na dvoře je studna. Přípojky vody a plynu jsou před domem, odpady jsou svedené do septiku. Topení je lokální na tuhá paliva. Okna jsou původní dřevěná dvojitá. Podlahy jsou v obytných místnostech prkenné. Dům je vhodný k rekonstrukci. PENB – G.
Dispozice domu:
Chodba
Kuchyň
Pokoj č.1
Pokoj č.2
Pokoj č.3
Kůlna, skladové místnosti, hospodářské stavby.
Obec Skalice nad Svitavou je vzdálena 31 km od města Brno a 5 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím