Prodej

Bydlení na klidném místě s velkým pozemkem v obci Vavřinec

Vavřinec
2 055 000 Kč
87616JaK Evidenční číslo
3+1 Dispozice
71m2 Užitná plocha
4700m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Vavřinec
Evidenční číslo:
87616JaK
Cena:
2 055 000 Kč

Podrobné informace

Jedná se o samostatně stojící dům v původním stavu orientovaný na jihovýchod. K dispozici jsou celkem 3 pokoje a kuchyně s působivými kachlovými kamny, menší dílna a dřevník. Jeden z pokojů se nachází v přístavbě, zbudované kolem roku 1960. Stavení je z cihel a stojí na kamenném základu, je částečně podsklepeno, připojeno na elektřinu, vodu a plyn. Topení je lokální plynové pro dvě obytné místnosti. V dalším pokoji kamny na tuhá paliva. Suché WC. K domu náleží také samostatně stojící velká garáž s kůlnou, ta může být využita např. jako zahradní domek. Nemovitost se nachází na rozlehlém, rovinatém pozemku orientovaném severozápadně. Vzhledem k poloze je zde dostatek slunce po celý den.
Na pozemku o výměře 4700 m2 je plno vzrostlých ovocných stromů: hrušky, kadlátky, ringle, jabloně i višně. Tento pozemek může být využitý jako stavební, sítě jsou na hranici pozemku. Dům poskytuje možnosti širokého využití. Je vhodný k rekonstrukci a následně k trvalému bydlení s možností hospodaření, k rekreaci čí budoucí stavbě na velkém pozemku. Velkou předností domu je dobrá orientace, klidné místo a především pěkná zahrada se vzrostlými ovocnými stromy. Dispoziční uspořádání je následující: chodba, kuchyně, 3x obytný pokoj, suché WC. Dále navazuje dílna a dřevník. Za domem prostorná garáž a kůlna. Celková plocha pozemku je 4.700 m2, obytná plocha domu je 71 m2. Energetická náročnost G.
Obec Vavřinec leží 40 km severně od Brna a 10 km od Blanska v Jihomoravském kraji. Z hlediska dostupnosti a občanské vybavenosti je obec vázana na Boskovice a Blansko. Vavřinec je vyhledávaným turistickým cílem v oblasti Moravský kras.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Zásady ochrany osobních údajů realitní kanceláře podle GDPR najdete zde.

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Rychlá zpráva
Zásady ochrany osobních údajů realitní kanceláře podle GDPR najdete zde.