Prodej

Stylový rodinný dům 3+1 v klidné části obce Jaroměřice orientovaný na jih.

Jaroměřice
Prodáno
72215RoV Evidenční číslo
3+1 Dispozice
101,7m2 Užitná plocha
442m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Jaroměřice
Evidenční číslo:
72215RoV
Cena:
900 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Nabízíme k prodeji samostatně stojící zděný rodinný dům s bytem o velikosti 3+1, částečně podsklepený. Stylový rodinný dům může také sloužit jako chalupa k rekreaci. Dům je pravidelně udržovaný, přízemní s obytným podkrovím. Stavba prošla rozsáhlou rekonstrukcí cca před 20 lety: napojení na veřejnou kanalizaci, výměna oken, nové omítky, nová koupelna + WC, nové rozvody elektřiny v mědi, nová vodovodní přípojka, nová fasáda, vytápění, kuchyňská linka, nové podlahy. V roce 2001 byla položena nová krytina střechy nad rodinným domem a stodolou + nové svody, dále nový bojler. Vytápění domu je lokální na tuhá paliva a el. akumulační kamna. Ohřev vody zajišťuje el. bojler. Napojení na veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci, elektřinu 220/380V, zemní plyn končí na hranici pozemku. Orientace obytných místností je na jihovýchod a na jihozápad. Celková podlahová plocha domu je 101,7 m2 .Celková plocha pozemku je 442 m2, pozemek je rovinatý, slunný. U domu se nachází stodola, která v současnosti slouží jako garáž a navazuje dílna, která má vlastní vstup. Dům se nachází ve slepé ulici.
Výhodou je klidná lokalita rodinného domu, dobrá technický stav s pravidelnou údržbou, orientace na jih, garáž u domu, plot tvořící dostatek soukromí, soudobé vnitřní vybavení, rekonstrukce domu, dále pak nabídka obce jako je bohaté sportovní vyžití – multifunkční sportovní hala, venkovní tenisové hřiště, fotbalové hřiště, zimní kluziště v zimě, posilovna.
Příslušenství tvořící: stodola + dílna, oplocení, trvalé porosty, ovocné stromy.

Dispozice domu:
1.PP
Sklep 1 (10 m2)

1.NP
Vstupní chodba (9 m2) – dlažba, dřevěné schodiště do podkroví, vstup do sklepa.
Kuchyně (13,2 m2) – dlažba, kuchyňská linka, el. sporák, digestoř, dřez, průtokový ohřívač, vytápění – kamna + el. akumulační kamna, orientace na jihozápad.
Obývací pokoj (22,2 m2) – dřevěné parkety + keramická dlažba, vytápění – el. akumulační kamna, krbová kamna, orientace na jihovýchod a na jihozápad.
Koupelna + WC (4 m2) – dlažba, keramické obklady, WC kombi, umyvadlo se skříňkou, vana, místo na pračku, el. bojler 80L.

Podkroví
Pokoj (11,7 m2) – PVC, el. akumulační kamna, orientace na severozápad.
Pokoj (20 m2) – PVC, el. akumulační kamna, orientace na jihovýchod.
Chodba s možností pracovny (11,6m2) - PVC

Stodola:
Garáž (20,7 m2) - zásuvka na 380V.
Dílna (11 m2)

Obec Jaroměřice nabízí veškerou občanskou vybavenost - školu, školku, obchod s potravinami a smíšeným zbožím, 2x restauraci, penziony, poštu, sportovní areál – (tenisový kurt, fotbalové hřiště, sportovní halu). Jaroměřice jsou vyhledávaným poutním místem – Hora Kalvárie, křížová cesta. Nachází se 19 km od města Boskovic, 3 km od města Jevíčka, 30 km od města Svitavy a 52 km od města Brna.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím