Prodej

Prvorepubliková vila v Černé Hoře

Černá Hora
Prodáno
85116JaK Evidenční číslo
6+1 Dispozice
187m2 Užitná plocha
1068m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Vila
Dispozice:
6+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Černá Hora
Evidenční číslo:
85116JaK
Cena:
3 490 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o prvorepublikovou vilu s pozemkem o výměře 1.068 m2 nacházející se v klidné části městyse Černá Hora. Vila je v původním, udržovaném stavu postavená roku 1934 s menšími úpravami. Původně sloužila k bydlení a zároveň jako ordinace lékaře a člena partyzánské skupiny MUDr. Josefa Moravce, jehož statečnost nám dodnes připomíná pamětní deska na tomto domě. Dům lze tedy upravit citlivou rekonstrukcí v prvorepublikovém duchu a využívat jak pro soukromé, tak pro kancelářské účely. V roce 2006 proběhly drobné rekonstrukce koupelny, výměna oken, instalace nového kotle a nové dlažby na chodbě. Vedle domu se nachází dvojgaráž. Jednotlivé prostorné pokoje jsou dostupné přes původní dřevěné dobové schodiště. Z kuchyně ve 2. podlaží přístup na terasu s výhledem do zahrady orientované na východ. Půdní prostor umožňuje např. vestavbu prosluněného ateliéru či vybudování dalších obytných prostor. Dům je napojen na obecní vodovod, plyn a elektřinu 220V/380V. Odpady jsou svedené do obecní kanalizace. Užitná plocha domu je 214 m2. K vile náleží zahrada o výměře 1.068 m2, kde se nachází zahradní krb, jezírko a skleník. Energetická náročnost třídy G.
Výhodou domu je klidná lokalita, stylové prvorepublikové prvky, prostorná terasa s příjemným výhledem, pěkná zahrada, dobrá dostupnost a příroda na dosah.
Městys Černá Hora se nachází 25 km na sever od Brna, 10 km severozápadně od okresního města Blanska v údolí na úpatí Českomoravské vrchoviny. Z hlediska občanské vybavenosti nabízí Černá Hora nejen svým občanům zdravotní středisko, lékárnu, veterinární ordinace, poštu, mateřskou a základní školu, řadu prodejen a restaurace včetně hotelu Sladovna.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím