Prodej

Usedlost k bydlení a podníkání

Lhota u Lysic
84016JaK Evidenční číslo
3+1 Dispozice
224m2 Užitná plocha
1058m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Zemědělská usedlost
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Lhota u Lysic
Evidenční číslo:
84016JaK
Cena poznámka:
info v RK

Podrobné informace

Jedná se o samostatně stojící usedlost v původním, udržovaném stavu s drobnými rekonstrukcemi a uzavřeným dvorem. Usedlost se skládá z nebytových prostor v přední části (ta byla dříve využívána jako hostinec a obchod) a dále bytu 3+1 s uzavřeným dvorem, dvěmi garážemi, kotelnou a sklepem. Tvar usedlosti je čtvercový s možností parkování před domem, ve vjezdu přímo do dvora nebo v jedné ze dvou garáží (jedna jako součást domu a druhá samostatně stojící v jeho těsné blízkosti). Technický stav je dobrý. Dům prošel v roce 2006 rekonstrukcí: výměna plastových oken, nová elektřina, koupelna s elektrickým bojlerem a WC. Vytápění domu je kombinované, kotel na plyn a tuhá paliva. Ohřev vody el. bojler. Napojeno na elektřinu 220/380V, zemní plyn, obecní vodovod a na veřejnou kanalizaci. Rodinný dům má prostornou půdu s podkrovní místností, možnost půdní vestavby a je částečně podsklepen. Celková užitná plocha obytných prostor je 100m2 + užitná plocha nebytových prostor je 114m2. Celková plocha pozemku je 1.058m2.
Výhody: klidná lokalita v blízkosti městyse Lysice, uzavřený dvůr, možnost kombinace bydlení a podnikání, rekonstrukce, orientace obytných místností na jihovýchod, zahrada, dvě garáže.
Obec Lhota u Lysic leží mimo hlavní trasy a je vzdálena 4 km od Lysic, zde je dostupná veškerá občanská vybavenost a 35 km od města Brna. V obci Lhota u Lysic se nachází hospoda, knihovna a obecní úřad. Okolí je jako stvořené k turistice, sportu atd. Okolí tvoří převážně lesy.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Zásady ochrany osobních údajů realitní kanceláře podle GDPR najdete zde.

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Rychlá zpráva
Zásady ochrany osobních údajů realitní kanceláře podle GDPR najdete zde.