Prodej

Pěkná usedlost s nadstandardním pozemkem orientovaným na jih

Újezd u Boskovic
Prodáno
78615RoV Evidenční číslo
5+1 Dispozice
200m2 Užitná plocha
3944m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Zemědělská usedlost
Dispozice:
5+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Újezd u Boskovic
Evidenční číslo:
78615RoV
Cena:
2 850 000 Kč
Cena poznámka:
REZERVACE

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o venkovskou usedlost, která se skládá z obytné části, kůlny, stodoly a garáže. Tvar usedlosti je písmene „T“, kde v prostřední část písmene je obytná část + podkroví + 2x klenbová místnost přístupná z venku. V levé části domu se nachází prostorná garáž o 40 m2 a v pravé části se nachází vjezd do zastřešené kůlny a dále navazuje samostatně stojící stodola o užitné ploše 140 m2 + klenbový sklep. Pravá část dvora poskytuje naprosté soukromí s návazností na stodolu. Dům je po započaté rekonstrukci, kde bylo vybudováno kompletně nové obytné podkroví, nové WC v podkroví, nové krytiny podlah v přízemí, nový krb na tuhá paliva v obývacím pokoji, nová koupelna v přízemí, včetně masážní vany, sprchového koutu a závěsného WC, dále nové ústřední topení a vstupní plastové dveře. Vytápění usedlosti je ústřední, s možností na zemní plyn, ohřev vody el. bojler. Napojení na elektřinu 220/380V, vlastní studnu, zemní plyn, možnost napojení na veřejnou kanalizaci a veřejný vodovod. Obytná plocha usedlosti je 200 m2 + sklepy, garáž, stodola a sklady. Orientace obytných pokojů je na západ, východ a sever. Orientace pozemku je na jih. Celková plocha pozemku je 3.944 m2, jedná se o nadstandardní pozemek o šířce 70m. Pozemek je rovinatý, s ovocnými stromy. Pozemek je vhodný pro chov zvířat – ovce, koně. Energetická náročnost domu je třídy G.
Výhodou je naprosté soukromí, prostorná stodola na ustájení zvířat, skladovací prostory, započatá rekonstrukce, garáž pro tři automobily, šířka pozemku 70m, ovocné stromy, možnost průjezdu pozemkem traktorem, z obou stran obecní cesta, orientace na jih, soudobé vnitřní vybavení, přístřešek o 110 m2, klenbový sklep pod stodolou, ústřední topení, krb na tuhá paliva v obývacím pokoji, dobrá dostupnost do města Boskovice (5 km), okolní příroda, lesy.

Dispozice:
Přízemí:
Vstupní chodba (8,8 m2) plovoucí podlaha.
Kuchyň (25 m2) plovoucí podlaha.
Pokoj (9,5 m2) koberec.
Obývací pokoj (36,9 m2) plovoucí podlaha.
Šatna (8,2 m2) koberec (může být pokoj).
Koupelna (11,4 m2) dlažba, umyvadlo, masážní vana, sprchový kout, žebřina, WC.
Veranda (11,4m2) plovoucí podlaha.
Chodba + schodiště (9,8m2) plovoucí podlaha, dřevěné schodiště.
Podkroví:
Chodba (13,5 m2) plovoucí podlaha.
Pokoj (22 m2) plovoucí podlaha.
Pokoj (17,3 m2) plovoucí podlahy.
WC s umyvadlem (6 m2) bojler, WC, umyvadlo.
Pokoj (19 m2) plovoucí podlahy.
Příslušenství: stodola 140 m2, zastřešená kůlna 110 m2, garáž 40 m2, 2x sklep, 2x sklad.

Obec Újezd u Boskovic leží mimo hlavní trasy a je vzdálena 13 km od města Blansko, 35 km od města Brno a 5 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko. V obci Újezd u Boskovic se nachází obchod, hospoda, koupaliště, knihovna, obecní úřad. Okolí je jako stvořené k turistice, sportu atd. Okolí tvoří převážně lesy.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím