Chata k rekreaci v zahrádkářské oblasti | Tajovský reality
Prodáno

Chata k rekreaci v zahrádkářské oblasti

Blansko
Prodáno
138920VeH Evidenční číslo
1+kk Dispozice
38m2 Užitná plocha
590m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Chata
Dispozice:
1+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Blansko
Evidenční číslo:
138920VeH
Cena:
370 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o prodej zděné chaty určené k rekreaci v zahrádkářské oblasti v těsné blízkosti města Blanska. Chata, jejíž stáří je přibližně 50 let, má dispozici 1+kk, je částečně podsklepená a její součástí je terasa. Na pozemek bude v průběhu roku 2020 přivedena elektřina.
Chata nabízí dostatek soukromí a zároveň se nachází cca 1 km od města Blanska, kde je veškerá občanská vybavenost. Díky tomu je zde možné zkombinovat soukromí, přírodu a zároveň využívat služeb města jako jsou místní aquapark, restaurace, obchody, sportovní ostrov Ludvíka Daňka s fotbalovým a basebalovým stadionem, krytým plaveckým bazénem, posilovnou, okruhem pro inline brusle a také saunou.
Chata se nachází na mírně kaskádovitém pozemku o celkové rozloze 590 m2. Na pozemku se nachází vzrostlé stromy, keře a záhony.
Vytápění je řešeno krbovými kamny na tuhá paliva, která jsou umístěna v obytném pokoji.
Parkování je možné v blízkosti rekreačního objektu u příjezdové cesty mezi Blanskem a Těchovem.
PENB - G

Dispozice:
Vstupní chodba (3,4 m2) - vestavěné police, na podlaze PVC, orientace na východ
Obytná místnost (11,6 m2) - vestavěné skříně, dřevěné okenice, postel, stůl, židle, kamna na tuhá paliva, na podlaze PVC, orientace na jihozápad
Sklep (9,9 m2) - úložné police
Suché WC (1 m2)
Terasa před chatou (17,6 m2) - posezení, pergola

Výhodou chaty určené k rekreaci je její umístění v klidné části města, dostatek soukromí, prostorný sklep, možnost posezení před chatou, zahrada, orientace na jih.

Obec Žižlavice se nachází 2 km od okresního města Blansko, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky,…) celého okresu. Nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití. Je dobře dostupné autobusem i vlakem a je vzdáleno 23 km od krajského města Brno.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím