Udržovaná chata s krásnou zahradou v obci Mladkov | Tajovský reality
Prodáno

Udržovaná chata s krásnou zahradou v obci Mladkov

Boskovice
Prodáno
64614RoV Evidenční číslo
1+kk Dispozice
36,5m2 Užitná plocha
1740m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Chata
Dispozice:
1+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
64614RoV
Cena:
550 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o prodej udržované zděné chaty, částečně podsklepené. V chatě se nachází menší kuchyň s pokojem, jídelna, koupelna + WC, předsíň. Vytápění chaty zajišťují el. přímotopy a kamna na tuhá paliva. Ohřev vody zajišťuje el. bojler. Napojení na elektřinu 220/380V, vlastní studnu a septik. Orientace chaty je na jih, západ a východ. Celková plocha pozemku je 1.740m2.
Příslušenství chaty tvoří: oplocení, ovocné stromy, trvalé porosty, venkovní posezení v soukromí s venkovním krbem, zahradní domek, kůlna, zpevněné plochy. Výhodou je v blízkosti se nacházející cyklostezka.

Dispozice:
Předsíň (1,7m2) – keramická dlažba.
Jídelna (4,9m2) – korková podlaha, orientace na jih.
Pokoj + kuchyňský kout (15,1m2) – korková podlaha + koberec, dřevěné obložení, orientace na východ a na západ, přípojka na TV, kuchyňská linka.
Koupelna + WC (3,6m2) – keramická dlažba, umyvadlo, sprcha, WC kombi.
Sklep v 1.PP (10,9m2) – sklep s vlastním vstupem.


Mladkov je přilehlou částí města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko. Nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití. Je dostupné autobusem i vlakem a je vzdáleno 35 km od krajského města Brno a 20 km od města Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím