Oáza klidu v obci Lhota u Letovic, s krásným výhledem do lesů | Tajovský reality
Prodáno

Oáza klidu v obci Lhota u Letovic, s krásným výhledem do lesů

Letovice
Prodáno
70815RoV Evidenční číslo
2+1 Dispozice
69,7m2 Užitná plocha
2637m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Chata
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Letovice
Evidenční číslo:
70815RoV
Cena:
490 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o samostatně stojící udržovanou, částečně podsklepenou chatu na samotě u lesa. Suterén je zděný, chata je dřevěná, má dřevěná dvojitá okna, sedlovou střechu, vnitřní stěny chaty jsou obloženy lakovanými prkny. Chata je stvořená pro milovníky absolutního klidu, lesů a krásného výhledu, dále také umožňuje pořádání bujarých oslav bez rušení sousedů. V chatě se nachází hlavní místnost s krbovými kamny, kuchyně se spížkou, místnost, předsíň, WC. Z venku je přístupný suterén: sklep, dřevník a krásný kamenný sklep. Chata je napojená na elektřinu, žumpu a po zprovoznění i na vodu. Vytápění chaty je lokální krbovými kamny na tuhá paliva + možnost el. přímotopů. Orientace chaty je převážně na jih, dále pak na východ a západ. Celková plocha pozemku je 2.637 m2, pozemek je svažitý jižním směrem. Pozemek je osázen trvalými porosty a částečně také zalesněn. Okolí je stvořené pro turistiku, kolo, v zimě běžky atd. Třída energetické náročnosti - G.
Výhodou chaty je udržovaný stav, naprosté soukromí, samota, docházková vzdálenost od vlakové zastávky k chatě 1,3 km lesem po svážnici, hlavní místnost o 21,8 m2 orientovaná na jih, terasa o 15,3 m2 orientovaná jihozápadně s krásným výhledem, podsklepení chaty, pěkný udržovaný pozemek, vedle chaty se nachází rovinatá plocha s ohništěm o rozloze 150 m2, krásný výhled, dojem horské chaty.

1.NP
Předsíň (2,9m2) – lakovaná prkenná podlaha, věšák.
Hl. místnost (21,8m2) – krbová kamna, úložný prostor, lakovaná prkenná podlaha + koberec, orientace na jih a na západ.
Kuchyně (8,5m2) – kuchyňská linka, dřez, kamna, orientace sever, prkenná podlaha.
Spíž (1,2m2) – dřevěný regál.
Místnost (8,3m2) – prkenná lakovaná podlaha, orientace na východ.
WC (2,2m2) – suché WC.
1.PP
Dřevník + předsíň (8m2)
Sklep (10,8m2) - možnost napojení na krbová kamna.
Sklep (6m2) – kamenný sklípek.

Lhota u Letovic je odloučenou částí města Letovice. Letovice nabízejí dostupnost všech služeb. Letovice jsou vzdáleny od Lhoty cca 1.5 km autem.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím