Chata k rekreaci v Brně - Bystrci | Tajovský reality
Prodáno

Chata k rekreaci v Brně - Bystrci

Brno
Prodáno
118118LeD Evidenční číslo
2+1 Dispozice
45m2 Užitná plocha
993m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Chata
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Brno
Evidenční číslo:
118118LeD
Cena:
752 384 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o prodej chaty v Brně - Bystrci. Chata je dřevěná, na kamenném základu a stojí na vlastním pozemku o výměře 993 m2. Je napojena na elektřinu a na pozemku je studna, topení je zajištěno krbem na tuhá paliva. Chata má následující dispozici, kdy se z prosklené verandy vchází do obytného pokoje s krbem, malý pokoj s možností spaní a kuchyně. Chata nemá koupelnu. Pod chatou je malý sklep. Užitná plocha chaty je 45m2. Příjezd k chatě je možný po nezpevněné cestě. Její velkou předností je umístění v klidné části v chatové oblasti poblíž Brněnské přehrady. PENB - G.

Dispozice:
Veranda (6,7m2).
Kuchyň (7,52m2).
Pokoj 1 (17,2m2 ) - je využíván jako obývací pokoj s krbem na tuhá paliva, je z něj vstup do kuchyně a do dalšího pokoje.
Pokoj 2 (4,7m2) - je využíván jako ložnice.
WC (1,42m2)

Sklep (4,82m2) je umístěn v kamenném základu.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím