Pěkná zděná chata ve vyhledávané části města Boskovice. | Tajovský reality
Prodáno

Pěkná zděná chata ve vyhledávané části města Boskovice.

Boskovice
Prodáno
72715RoV Evidenční číslo
2+kk Dispozice
37m2 Užitná plocha
391m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Chata
Dispozice:
2+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
72715RoV
Cena:
260 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o prodej pěkné zděné chaty ve vyhledávané části města Boskovice. Chata je podsklepená, přízemní s obytným podkrovím. Suterén chaty je kamenný a je rozdělen na dvě místnosti. V chatě jsou provedeny rozvody elektřiny, osazena dřevěná dvojitá okna, betonové tašky na střeše a fasáda je z břizolitu. Celková podlahová plocha chaty je 37 m2. Vytápění chaty je lokální - kamna na tuhá paliva v přízemí. Orientace místností je na severovýchod a na jihozápad. Celková plocha pozemku je 391m2. Pozemek je rovinatý, mírně svažitý. Na pozemku se nacházejí trvalé porosty, ovocné stromy jako jsou jabloně, ryngle a švestky. Napojení na vlastní studnu, elektřina je vyvedená na hranici pozemku, zbývá propojit s veřejnou sítí.
Příslušenství tvoří: oplocení, udírna, studna, opěrné zídky, ohniště.
Výhodou je klidná lokalita, zděná chata, studna, elektřina, oplocení pozemku, vzrostlé ovocné stromy, lodžie, podsklepení, možnost vybudování koupelny a WC v suterénu chaty.

Dispozice:
1.PP:
Sklep 1 (4,7m2)
Sklep 2 ( 6,2m2)
1.NP:
Místnost (12m2) - beton + koberec, orientace na severovýchod a na jihozápad, kamna na T.P
Podkroví:
Místnost (12m2) - OSB desky na podlaze, orientace na jihovýchod, zbývá dokončit obložení podkroví.
Lodžie (3m2) - orientace na jihovýchod.

Město Boskovice tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko. Nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití. Je dostupné autobusem i vlakem a je vzdáleno 35 km od krajského města Brno a 20 km od města Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím