Prostorná zděná chata ve vyhledávané části města Boskovice | Tajovský reality
Prodáno

Prostorná zděná chata ve vyhledávané části města Boskovice

Boskovice
Prodáno
76415RoV Evidenční číslo
2+kk Dispozice
65m2 Užitná plocha
807m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Chata
Dispozice:
2+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
76415RoV
Cena:
400 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o prodej prostorné zděné chaty ve vyhledávané části města Boskovice. Chata je podsklepená, přízemní s prostorným obytným podkrovím. Osazena jsou dřevěná okna, rozvody elektřiny v mědi, střecha je plechová, zateplená, venkovní omítka hrubozrnná. Vytápění chaty je lokální kamna na tuhá paliva. Orientace obytných místností je na jihovýchod a severozápad. Celková podlahová plocha chaty je 65 m2. Půdorys chaty je čtvercový. Celková plocha pozemku je 807 m2. Pozemek je obdeníkového tvaru, mírně svažitý jihovýchodním směrem, oplocený. Na pozemku jsou ovocné stromy: jabloně, ořech, kadlátky, hrušky, třešně, ryngle, dále políčko na pěstování zeleniny. Jedná se o krajní pozemek v blízkosti lesa, který poskytuje dostatek soukromí, klidu a hlavně krásného výhledu na město Boskovice a okolí. Možnost parkování auta na pozemku. Napojení na elektřinu 220/380V, dále možnost vykopání vlastní studny – cca 6m hluboko. Součásti prodeje je i stavební materiál na další budování.
Výhodou je klidná lokalita, zděná chata, elektřina 220/380V, vzrostlé ovocné stromy, balkon s krásným výhledem na město Boskovice a okolí, možnost parkování na pozemku, dostatek soukromí, prostorná chata, dobrý technický stav chaty kolaudace 2013, možnost napojení na komín v suterénu a podkroví, dále možnost vybudování koupelny a WC v suterénu chaty.

Dispozice:
1.PP:
Suterén (20,4 m2)
1.NP:
Místnost (19,4 m2) - beton + PVC, orientace na jihovýchod, kamna na T.P., el. sporák, lednička, nábytek, balkon.
Podkroví:
Místnost (20,4 m2) – beton + koberec, orientace na jihovýchod, severozápad, obložení stropů, nadezdívka 1 m, zateplená střecha.
Balkon (4,8 m2) - orientace na jihovýchod.

Město Boskovice tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko. Nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití. Je dostupné autobusem i vlakem a je vzdáleno 35 km od krajského města Brno a 20 km od města Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím