Celoročně obyvatelná chata v obci Šebetov u Boskovic | Tajovský reality
Prodáno

Celoročně obyvatelná chata v obci Šebetov u Boskovic

Šebetov
Prodáno
124919VeH Evidenční číslo
2+kk Dispozice
56m2 Užitná plocha
599m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Chata
Dispozice:
2+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Šebetov
Evidenční číslo:
124919VeH
Cena:
740 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o prodej celoročně obyvatelné vybavené chaty s dispozicí 2+kk, která je dřevěná, částečně podsklepená a její orientace je na jih. Stáří objektu je 47 let a v roce 1976 byla přistavena prostorná vstupní hala.
Vytápění je řešeno buď elektřinou, která je v chatě zavedena, nebo krbovými kamny na tuhá paliva, která jsou umístěna v kuchyňském koutu. Před chatou se nachází studna s pitnou vodou. Příjezd je po obecní komunikaci a parkování je možné ve vlastní garáži nebo před chatou. Pozemek kolem objektu je obdélníkového tvaru a nachází se na něm vzrostlé stromy a keře. K dispozici je také kůlna na dřevo a před vchodem místo na posezení. Celková plocha pozemku i s chatou je 599 m2. V blízkosti se nachází les a koupaliště.

V přízemí nemovitosti se přes vstupní halu a menší chodbu dostaneme do koupelny s WC a umyvadlem a dále do obývacího pokoje, na který navazuje kuchyňský kout s krbovými kamny a malá ložnice. Ve sklepním prostoru, do kterého se dostaneme druhým vchodem pod chatou, se nachází garáž, koupelna s vanou a kotlem na ohřev vody a malý sklep s policemi na uskladnění potravin.
PENB - G.

Dispozice:
Vstupní hala (9,6 m2) - vestavěná skříň, orientace na jih, na podlaze PVC
Chodba (2,6 m2) - vstup do koupelny s WC a do obytných místností, na podlaze PVC
Koupelna (2,6 m) - WC, umyvadlo, na podlaze dlažba
Obývací pokoj (13,9 m2) - orientace na jihozápad, na podlaze koberec
Kuchyňský kout (2,6 m2) - kuchyňská linka, krbová kamna
Ložnice (4,8 m2) - dřevěné obložení, dřevěná podlaha
Garáž (13,2 m2) - vstup do koupelny s vanou a do sklepa, na podlaze beton
Koupelna (4,4 m2) - vana, kotel na ohřev vody, na podlaze beton
Sklep (2,3 m2) - na podlaze beton

Výhodou chaty je její umístění v uzamykatelném chatovém areálu ve velice klidné části obce, možnost rekreace či celoročního užívání, blízkost lesa a koupaliště.

Vesnice Šebetov se rozkládá v severovýchodní části okresu Blansko. V obci je obchod s potravinami, místní koupaliště, lékař, restaurace. Je vzdálena 27 km od okresního města Blansko, 50 km od města Brno a 9 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím