Prodej

Rekreační chata v blízkosti rybníku

Přemyslovice
2 200 000 Kč
160321DeS Evidenční číslo
2+kk Dispozice
79m2 Užitná plocha
1457m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Chata
Dispozice:
2+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Přemyslovice
Evidenční číslo:
160321DeS
Cena:
2 200 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi!

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Rádi byste si koupili chatu v přírodě nedaleko rybníku?
Jedná se o prodej samostatně stojící rekreační chaty s pozemkem o velikosti 1.378 m2
s vedlejší chatkou a kůlničkou na zahradní vybavení v obci Přemyslovice, která se nachází na jižní straně obce v klidné chatařské oblasti v blízkosti rybníku. Rybník je přístupný pro veřejnost, je zde možnost rybaření s povolením. Pozemek je celý oplocen, na zahradě se nachází studna a ovocné stromy.
Na pozemku leží dvě samostatně stojící chaty. Dominantní chata s betonovými základy o velikosti 46 m2 je v udržovaném stavu, napojena na elektřinu, vodu a odpadní vody jsou svedeny do septiku na zahradě. Na chatě se v roce 2011 nechala zhotovit nová střecha.
Dispozice jsou následující: z hlavního vchodu v nadzemním podlaží se dostáváme do chodby (5,1 m2), dále postupujeme do jídelní a obývací části (17 m2), z které pak vcházíme na otevřenou terasu (20 m2) s krásným výhledem do zahrady a na přírodu v okolí. Z jídelní části vedou dřevěné schody do obytného podkroví (14,8 m2). U druhého vchodu v přízemí se nachází uzavřená terasa s posezením (11 m2), kudy pak vcházíme do koupelny (3,3 m2) s vanou, umyvadlem a WC a také do částečně vybavené kuchyně (5,6 m2), která je průchozí až do sklepa (8,2 m2). 
U vedlejší celodřevěné chaty o velikosti 33 m2 jsou dispozice následující: z hlavního vchodu se dostáváme do podlouhlé chodby (11 m2), kde hned naproti vcházíme do kuchyně (6 m2), jež je dále průchozí do pokoje (7,8 m2), na konci vchodové chodby vejdeme do samostatného WC
(1,4 m2) s umyvadlem a zrcadlem. 
Přemyslovice jsou obec ležící ve střední části Moravy v Olomouckém kraji, asi 16 km severozápadně od okresního města Prostějova a 23 km západně od Olomouce. Žije zde přibližně 1.234 obyvatel. Součástí obce je i vesnice Štarnov. Obec Přemyslovice je občansky vybavena obecním úřadem, mateřskou a základní školou, zahradnictvím, stavebninami a COOP jednotou. Ve Vedlejší obci Stražisko se nachází stejnojmenné koupaliště.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím