Zděná chata se zahradou v rekreační oblasti Suchý | Tajovský reality
Prodáno

Zděná chata se zahradou v rekreační oblasti Suchý

Suchý
Prodáno
99717AlP Evidenční číslo
5+1 Dispozice
95m2 Užitná plocha
1557m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Chata
Dispozice:
5+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Suchý
Evidenční číslo:
99717AlP
Cena:
2 500 000 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o prodej nadstandardní, kompletně vybavené chaty s okrasnou zahradou. Chata je zděná, zateplená a nachází se v rekreační oblasti obce Suchý, která je vyhledávanou turistickou destinací. Celková plocha pozemku je 1 557 m2 a orientace chaty je na jihozápad. Celý pozemek je ohraničen vzrostlými stromy, které poskytují dostatek soukromí. Součástí chaty je krásná zimní zahrada s podlahovým vytápěním a výhledem na západní stranu zahrady s krytým bazénem a altánkem. V rámci nedávné rekonstrukce byla provedena modernizace koupelny a nová plechová střecha. V chatě je zavedena elektřina a voda, na pozemku je vlastní studna a je zaveden internet. Vytápění je kombinace elektrického s radiátory v každé místnosti a krbem v salonku s rozvodem do horního patra. Příjezd je po obecním pozemku a je asi 50 m od silnice, což umožňuje snadné využívání i v zimě. Parkování je možné v garáži či využití venkovního stání. U chaty je vlastní sauna, vedle níž je situován i zahradní domek s několika místnostmi, které lze využít například jako dílnu, kůlnu, úschovnu na dřevo, tělocvičnu, apod..
Pozemek okolo chaty je krásně upravený s anglickým trávníkem a vzrostlými keři, který se přímo nabízí k lenošení na houpačce umístěné za domem.


Výhody nemovitosti: možnost rekreace i jako trvalého bydlení, klidná rekreační oblast, výborná orientace chaty na pozemku, udržovaná zahrada, venkovní bazén, dostatek soukromí, vlastní sauna, garáž, venkovní místnosti s širokou možností využití, vzrostlé stromy a dřeviny, provedené modernizace, nadstandartní vybavení chaty, zabezpečovací systém.

Dispozice: 5+1


1.nadzemní podlaží

Vstupní předsíň (4,8 m2) – na zemi keramická dlažba, vestavěná skříň, v níž je vytvořen prostor na pračku.
Kuchyň (7,5 m2) - kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (myčka, lednice, mikrovlnná trouba, trouba, sklokeramická varná deska) na zemi keramická dlažba.
Koupelna s wc (3,5 m2) – keramická dlažba, vana, umyvadlo, žebřinový radiátor.
Jídelna s krbem (16,5 m2) – rozvod krbového tepla do horního patra, na zemi keramická dlažba.
Zimní zahrada (16,6 m2) – na zemi keramická dlažba, podlahové vytápění, vstup do přední části zahrady s bazénem a mpergolou, orientace na jihozápad.
Obývací pokoj (19,5 m2) – na zemi plovoucí podlaha, výhled do zahrady, okna orientovaná na východ i západ.

2.nadzemní podlaží

Pokoj č.1 (9,7 m2) – na zemi plovoucí podlaha, orientace na západ.
Pokoj č.2 (6,4 m2) – na zemi plovoucí podlaha, orientace na východ.

Obec Suchý je vzdálena 40 km od města Brno a 11 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko. Jedná se o rekreační oblast s rybníkem a možností sportovního vyžití.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím