Chata s prostornou terasou, která nabízí krásný výhled na Boskovice a okolí | Tajovský reality
Prodáno

Chata s prostornou terasou, která nabízí krásný výhled na Boskovice a okolí

Boskovice
Prodáno
72015RoV Evidenční číslo
Garsoniera Dispozice
15m2 Užitná plocha
678m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Chata
Dispozice:
Garsoniera
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
72015RoV
Cena:
120 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Nabízíme k prodeji pěknou dřevěnou chatu, s prostornou terasou, ze které je krásný výhled na Boskovice a okolí. Pozemek okolo chaty je oplocený, převážně svažitý s celkovou výměrou pozemku 678m2. Orientace pozemku je jihozápadním směrem. Příjezdová cesta vede přímo až k pozemku. Napojení na elektřinu, možnost napojení na vodovod. Na zahradě je k dispozici suché WC. Zahrada je udržována, osázena okrasnými keři a poskytuje dostatek soukromí a klidu na relaxaci. Vytápění chaty zajišťují kamna na tuhá paliva. Pro více informací volejte realitnímu makléři.

Boskovice tvoří správní centrum (školy, školky, úřady) severní poloviny okresu Blansko. Je dostupné autobusem i vlakem a je vzdáleno 35 km od krajského města Brno a 20 km od města Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím