Stylová roubenka se zahradou a uzavřeným dvorem v Újezdě u Kunštátu | Tajovský reality
Prodáno

Stylová roubenka se zahradou a uzavřeným dvorem v Újezdě u Kunštátu

Kunštát
Prodáno
63514JaT Evidenční číslo
1+1 Dispozice
738m2 Užitná plocha
738m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
1+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Kunštát
Evidenční číslo:
63514JaT
Cena:
200 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Originální roubenka v blízkosti Kunštátu na Moravě. Stavení je půdorysu písmene U s uzavřeným dvorem, za domem se nachází zahrada s celkovou plochou 738m2. Na obytnou část domu (kde se nachází jedna obytná místnost a kuchyň) navazuje hospodářská část a stodola. Dům je částečně podsklepený. Na pozemku jsou ovocné stromy a studna.
Dům pochází z 18. století, jeho obytná část je roubená, stodola a chlévy jsou zděné. Stavba prošla od roku 2010 nákladným statickým zajištěním, nad obytnou částí je nová šindelová krytina, byla provedena oprava krovu, nový komín, nová opěrná zeď, výměna části trámů v roubení, nové okno do zahrady.
Stavba je napojena na elektřinu 220/380V. Jedná se o kulturní nemovitou památku, která je po stavební stránce výjimečná v tomto regionu.
Pokud hledáte stavení s nezaměnitelným kouzlem starých časů, doporučujeme prohlídku.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím