Rodinný dům 2+1 s okrasnou zahradou ve Svitávce | Tajovský reality
Prodáno

Rodinný dům 2+1 s okrasnou zahradou ve Svitávce

Svitávka
Prodáno
40213LeD Evidenční číslo
2+1 Dispozice
100m2 Užitná plocha
1315m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Svitávka
Evidenční číslo:
40213LeD
Cena:
449 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o rodinný dům 2+1 s možností rozšíření s okrasnou zahradou ve Svitávce. Dům je vhodný k rekreaci a po úpravách je vhodný i k trvalému bydlení. V přední části domu jsou vyměněna stávající okna za plastová. Plocha pozemku je 1315 m2, užitná plocha domu je cca 100 m2. Dům je vhodný k rekonstrukci s možností vybudování podkroví. Milovníci rybaření ocení přístup z vlastního pozemku k řece Svitavě, která je v tomto úseku klidná a leží v pstruhovém pásmu (pstruzi, štiky, kapři, cejni, okouni, jelci…). Dům nebyl nikdy postižen záplavami. Do domu je přivedena elektřina 220/380, voda z vlastní studny, topení je řešeno kamny na tuhá paliva. Stáří domu je 82 let. Zahrada je osázena okrasnými dřevinami a nabízí naprosté soukromí.
Dispozice domu:
Předsíň
Kuchyň obsahuje kamna na tuhá paliva, dřez a je z ní vstup do spíže. Je zde plastové francouzské okno.
Pokoj 1 je zde plastové francouzské okno.
Pokoj 2 je zde francouzské plastové okno.
WC obsahuje splachovací toaletu.
Technická místnost dříve sloužila jako prádelna, nyní je tu možnost vybudovat koupelnu.
Městys Svitávka je dostupný vlakem (trasa Brno – Česká Třebová) i autobusem a je vzdálen 6 km od města Letovice, 35 km od města Brno a 5 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím