Prodáno

Rodinný dům po rekonstrukci

Konice
Prodáno
158621LeD Evidenční číslo
2+1 Dispozice
72,3m2 Užitná plocha
525m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Konice
Evidenční číslo:
158621LeD
Cena:
3 424 000 Kč
Cena poznámka:
Cena je konečná, neplatíte provizi

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům po rekonstrukci ve městě Konice, ul. Zádvoří. Dům je možné ihned užívat.
Dům má dispozici 2+1 a je možné jej rozšířit o půdní vestavbu, kde je již provedena příprava vody, elektřiny a odpadů. V roce 2021 prošel zásadní rekonstrukcí, kdy bylo zachováno pouze obvodové zdivo, veškeré vnitřní příčky jsou nově vyzděné. Dále rekonstrukce zahrnovala kompletní výměnu střechy včetně krovů a střešní krytiny, byla osazena plastová okna a dveře. V celém domě jsou nové rozvody vody, elektřiny a odpadů. Dále jsou v domě v obytných pokojích položeny nově plovoucí laminátové podlahy a ostatních částech domu je dlažba. Celý dům je zateplen a to včetně podlahy a stropů. Vytápění domu je řešeno elektrickými přímotopy a ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Na pozemku je studna.
Dispozice domu jsou následující: hlavní vstup do domu je přes zádveří (3,97 m2), tudy se vchází do chodby (5,16 m2) a do jednotlivých částí domu. První pokoj (21,40 m2) je umístěn po pravé straně a je z něj vstup do technické místnosti (1,15 m2), kde je umístěn elektrický bojler a příprava na pračku. Po levé straně je umístěna kuchyně (17,96 m2), kde je příprava pro umístění kuchyňské linky a vstup do podkroví. Z kuchyně je vstup do dalšího pokoje (17,00 m2). Z chodby je možné vejít do koupelny (4,58 m2), kde je umístěna vana, umyvadlo se skříňkou a příprava na pračku. Vedle koupelny je umístěna samostatná toaleta (1,10 m2).
Celková výměra pozemku je 525 m2. Užitná plocha domu je 72,32 m2 s možností rozšíření o podkroví cca 62 m2.
Výhodou této nabídky je stav domu, kdy je možné jej ihned užívat, možnost rozšíření o podkroví. Další předností této nabídky je jihozápadně orientovaný pozemek, možnost parkování na vlastním parkovacím stání.
Město Konice leží v Olomouckém kraji v okrese Prostějov asi 18 km severozápadně od Prostějova v oblasti Drahanské vrchoviny a je zde kompletní občanská vybavenost. PENG - G.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím